Агрон-Королівський смак поступився Урагану-2

категорія: Футзал | дата: 21 12 2011

В 4-му турі чемпіонату України з міні-футболу серед команд другої ліги тернопільський Агрон-Королівський смак поступився в Івано-франківську дублерам чемпіонів України – Урагану-КФВ-2 - 3:9.

Суперник одразу взявся за справу і зумів вперше відзначитися вже на 3-й хвилині (гол на рахунку Василя Баланика). Натомість до 14-ої хвилини івано-франківці зуміли чотири рази вразити ворота Королівського смаку (Юліан Горбатий, Роман Ярий, Богдан Ільчишин). Лише при рахунку 0:4 тернополяни зуміли відзначитися. Зробив це граючий тренер комнади Віталій Паперовський. У другому таймі господарі майданчика не збавляли обертів і ще п'ть разів вразили ворота тернопільського клубу - Богдан Ільчишин, Василь Красій, Роман Ярий, Василь Баланик, Олег Петльований. Натомість у тернополян два голи-сиротинці забили Андрій Когут (рахунок став 2:5) та Ігор Копцюх (3:7).

Ця поразка відкинула тернопільський клуб на шосте місце турнірної таблиці – одна перемога при трьох поразках (різниця забитих і пропущених м’ячів – 19:25).

Що цікаво, Андрій Когут з ФК Агрон-Королівський смак та Олександр Брянський з Довіри лідирують у бомбардирській гонці, маючи на особовому рахунку по вісім забитих м’ячів.

Наступний матч у рамках Другої ліги, наша команда проведе у Тернополі. Суперником Королівського смаку буде рівненська команда ДЮСШ-4. Матч відбудеться 25 грудня.

Джерело: Номер один