Агрон-Королівський смак переміг Довіру з Антонін (+ ФОТО)

категорія: Футзал | дата: 15 12 2011

Наша команда Агрон-Королівський смак у спортивному комплексі "Політехнік" приймав Довіру з смт. Антоніни, що на Хмельниччині.

Лише у третьому турі Королівський смак постав перед власними вболівальниками. До цього два матчі команда провела на виїзді і обидва програла. Тому перед звітним туром тернополяни посідали останню позицію у турнірній таблиці, але впевнена перемога дозволила підопічним Віталія Паперовського переміститися одразу на четверте місце.

Королівський смак вже з перших хвилин гри почав доводити свою беззаперечну перевагу на майданчику. В одній із атак на перших хвилинах зустрічі, Андрій Когут відкрив рахунок у грі, скориставшись чудовим пасом партнера з правого флангу. Згодом кілька ударів провели й футзалісти Довіри. Зокрема активними діями відзначався капітан команди, який грав під 6-им номером. Проте всі спроби гостей зрівняти рахунок були марними.

Натомість тернопільський колектив забив знову. Цього разу відзначився Олег Палихата. Третій гол у ворота суперників "відвантажив" знову Андрій Когут, який пройшов з м’ячем із центра поля, обігрався із партнером та точним ударом розстріляв кіпера. Ще до перерви Андрій Когут зміг оформити хет-трик. На відпочинок команди вирушили за цілковитої переваги Королівського смаку - 4:0.

Після перерви, глядачі спорткомплексу "Політехнік" побачили ще шість голів. Довіра почала грати жорстко та активно насідати на ворота господарів. Розмочив ворота Королівського смаку капітан гостей. Після рикошету від нашого гравця, він головою пробив нашого голкіпера Олега Глушку. Варто відзначити, що наш воротар протягом грм кілька разів врятував команду від неминучого голу.

Забивши гол, гості почали ще більше атакувати, але згодом їхній запал зник. Цим і скористалися наші футзалісти. Комбінація за участю Віталія Паперовського та Івана Осадци завершилася голом у виконанні останнього. Довіра після цього відквитала ще один гол. Але майже одразу м’яч у відповідь провів тернополянин Тарас Пліс. Він красивим ударом із власної половини майданчика перекинув воротаря Довіри, який вийшов надто далеко.

На останніх хвилинах гри команди ще раз обмінялися голами. Спершу Довіра реалізувала пенальті, а остаточно поховав надії представників Хмельниччини граючий тренер Королівського смаку - Віталій Паперовський. Таким чином перша домашня гра для тернопільських футзалістів завершилася впевненою перемогою з рахунком 7:3.