Нива - Скала. "Стандартна" перемога (+ 29 ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 10 05 2012
Нива - Скала.

Тернопільська Нива здобула другу поспіль перемогу у Другій лізі. У 23-му турі наші футболісти вдома здолали стрийську Скалу. Вже вдруге у цьому році підопічним Богдана Стронцицького перемогу приносить точний удар зі штрафного.

Свято Дня Перемоги, можливо, по-особливому вплинуло на гравців Ниви, які спромоглися набрати три очки. Хоча для цього були всі передумови. Команда в минулому турі проявила характер та здолала на виїзді Динамо, публіки на тернопільському стадіоні зібралося чимало, та й суперники у 2012 році ще не здобули жодної перемоги. З нічим стрияни покинули Тернопіль і цього разу. Таким чином Нива втретє за історію протистоянь зі Скалою перемагає цю команду з мінімальним рахунком (1:0).

Однак, після першого тайму голів футболісти не забивали. Вболівальники скаржилися на відверто нудну гру без небезпечних моментів. Команди восновному катали круглого у центрі поля і до небезпечних моментів не доходило. У Ниви через дискваліфікацію не змогли прийняти участь у грі Ільїн та Османов, останнього особливо не вистачало попереду.

Форвард Гребінюк у першій половині гри мав лише один момент, але його удар з-за меж штрафного майданчика на себе прийняли захисники. Невдало проводив матч і Мдінарадзе, якого ще у першому таймі замінив Отришко. А під завісу першого тайму активніше почали діяти гості. Скала на останніх хвилинах перед перервою влучила у стійку воріт Данковича, а згодом екс-тернополянин Пришнівський ледь не поцілив у дев'ятку.

По перерві обидва суперники почали проявляти вже більш активні дії у атаці. На 58-ій хвилині гри стався ключовий епізод гри. Нива отримала право на штрафний удар поблизу штрафного майданчика гостей, але замість "штатного" виконався Гречки до м’яча підійшов Гринишин і красивим ударом переправив круглого у сітку воріт Скали (1:0). Нагадаємо, що у минулій грі удар зі штрафного у виконанні Гречки теж приніс перемогу тернополянам.

Стрияни, пропустивши гол, пішли відігруватися. І варто сказати, що моменти у суперників були. Проте, якби не блискуча гра голкіпера Ниви Данковича — рахунок міг бути іншим. Особливо наш кіпер виручив, коли опоненти намагалися забити прямим ударом зі штрафного, але Данкович у карколомному стрибку загрозу перевів на кутовий. Ще одного разу за жовто-зелених зіграла поперечина воріт. На останніх хвилинах гри активні дії проявляв колишній гравець Ниви Володимир Пришнівський. Він з легкістю обходив кількох гравців захисту господарів, але на завершальній стадії його удари результату не приносили.

А на 90-ій хвилині гри з поля достроково пішов футболіст Ниви Отришко. Але в цьому випадку "начудив" арбітр гри із Донецька. Показавши нашому гравцю другу жовту картку, він залишив його на полі. Проте четвертий арбітр та бокові судді згодом вказали донеччанину на його помилку і той показав гравцю вже червону картку.

Нива здобула другу перемогу у весняній частині чемпіонату та обійшла у турнірній таблиці хмельницьке Динамо. Але вже 10 травня хмельничани проведуть заключну гру 23-го туру у Херсоні і розстановка команд у турнірці може повернутися на попередні місця.

Нива - Скала 1:0

Голи: Гринишин (58)

Нива: Данкович, Гринченко, Плішка, Гречка, Гринишин, Лебединський, Скакун (Костюченко 74), Топчевський, Шонія, Мдінарадзе (Отришко 35), Гребінюк (к).

Скала: Мельниченко, Козак, Пачкорія, Могилецький (Дністрян 46), Пришнівський, Кміть (Зайченко 46), Дмитренко, Рустамов, Кайдрович, Ковальчук, Цюцюра.

Вилучення: Отришко (90, друга жовта)