Кристал - Нива. Поразка на фоні пристойної гри (+ 17 ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 23 04 2012

Тернопільська Нива зазнала третьої весняної поразки у Другій лізі. У 20-му турі футбольного чемпіонату підопічні Богдана Стронцицького з рахунком (2:1) в гостях поступилися херсонському Кристалу. Жовто-зелені більшість ігрового часу провели у меншості.

До болю відомі проблеми із боргами могли стати наслідком зняття Ниви з чемпіонату. Невиїзд на гру до Херсону повів би за собою фатальні наслідки, але на щастя для вболівальників команди, гравців не довелося вкотре вмовляти. Навпаки — діло зрушило із "мертвої" точки і гравцям почали виплачувати обіцяні гроші по частинах.

Гра проти місцевого Кристалу обіцяла бути для команди Стронцицького не з легких. Нива навесні ще не здобувала перемоги, а опонент задовольнився лише технічними трьома очками за матч проти СКАД-Ялпуга. Поки що нашій команді не вистачає збалансованих дій у всіх ланках, а особливо, це стосується нападу команди, адже зусиль єдиного форварда Гребінюка замало. В останніх іграх непогано себе проявив Редван Османов, але жодному із атакуючих гравців Ниви забити на півдні України не вдалося.

Взяття воріт херсонській публіці довелося чекати недовго. Обидві команди зі старту подій не форсували та старалися діяти обережно. Перший гол тернополяни знову пропустили через помилку у захисті. Після виконання штрафного, оборона жовто-зелених не зуміла винести круглого і той потрапив до Лілика, який впритул розстріляв ворота Романа Данковича (1:0).

Але футболісти з Тернополя не розклеїлися і доволі швидко рахунок було зрівняно. Гол у відповідь гості забили теж після стандарту. Але цього разу пройшов прямий удар Дмитра Гречки, який красиво перекинув стінку з гравців Кристалу, та не залишив шансів Карому — (1:1).

Не надто ключовий, але неприємний епізод стався у середині першого тайму, коли достроково залишив поле Костюченко. Гравець Ниви, який на старті гри вже отримав попередження, відзначився другим "гірчичником". Максим сфолив на лінії штрафного майданчика і достроково відправився у роздягальню. В той же час вилучення гру Ниви не зламало. Загалом у першому таймі тернопільські футболісти відзначилися жорсткою грою.

У перерві тренер Кристалу відверто налаштував своїх підопічних реалізувати більшість. Моменти біля воріт Данковича виникали регулярно, але м’яч вперто не хотів залітати у сітку. Молодий голкіпер Ниви цього разу добряче попрацював, відбивши кілька небезпечних ударів. Було не просто і його опоненту — Карому, якому регулярно довелося відбиватися від гольових спроб гостей.

Однак, гол у ворота жовто-зелених назрівав закономірно. Активний Барладим у першому епізоді з кількох метрів влучив у Данковича, а згодом у захисника Ниви. Проте кількома хвилинами пізніше, саме після удару Барладима, голкіперу тернополян вдруге довелося діставати м’яч із сітки (2:1).

До завершення гри підопічні Стронцицького мали нагоду врятувати матч. Але після голу у ворота Кристалу, боковий рефері зафіксував офсайд у гравця гостей. На останніх хвилинах гри долю Максима Костюченка повторив і херсонець Леонов, який вдруге побачив перед собою жовту картку. А Кристал зумів взяти реванш за поразку з таким же рахунком у Тернополі.

Кристал - Нива 2:1

Голи: Лілик (12), Барладим (62) - Гречка (17)

Кристал: Карой, Лілик, Масалов, Кузнєцов, Габісонія, Гайдаржі, Сітало, Мазуренко (Бакум 80), Михайлов (Соботюк 45), Барладим (Решоткін 85), Леонов.

Нива: Данкович, Костюченко, Скакун (Мдинарадзе 78), Ільїн (Лебединський 62), Османов, Гребінюк (Отришко 77), Гринишин, Зубко (Шонія 53), Плішка, Топчевський, Гречка.

Вилучення: Костюченко 27 (друге попередження), Леонов 93 (друге попередження).