Динамо-Нива. Перша перемога — у новій формі (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 03 05 2012

У Хмельницькому підопічні Богдана Стронцицького здобули першу перемогу у чемпіонаті. В 22-му турі Другої ліги Нива у гостях здолала Динамо — (2:3). Жовто-зелені вийшли на поле у новій жовто-синій формі.

Гру пропускали одразу троє футболістів Ниви — Лебединський, Османов та Костюченко. Останній, у грі проти херсонського Кристалу, отримав червону картку. По-справжньому не вистачало на полі Редвана Османова, який в останніх поєдинках чемпіонату показував хороші дії у атаці.

У першій десятихвилинці гри м’яч встиг двічі побувати у воротах обох команд. На 4-ій хвилині півзахисник Ниви Коба Шонія. Абхаз із українським паспортом завдав точного удару, скориставшись метушнею у штрафному майданчику господарів. Відповідь хмельничан була майже миттєвою — рахунок зрівняв Артур Ягмурян (1:1).

Загалом перший тайм пройшов під диктовку Динамо, яке не використало кілька реальних нагод для взяття воріт Данковича. Зокрема нападник господарів у одному із епізодів, скориставшись обрізкою Плішки, вискочив один на один із голкіпером, але молодий страж воріт Ниви перевів загрозу на кутовий. Тернополяни у першій половині гри робили акцент на контратаки, однак, Гребінюк попереду фактично не створював гольових моментів.

Підопічних Вадима Крохана цілковито підвела реалізація. Гравці Динамо били по воротах Данковича здалеку, а також розстрілювали його впритул, але десь виручив наш голкіпер, а в більшості м’яч просто відмовлявся летіти в ствір воріт Ниви. Хоча на останній хвилині першого тайму динамівці таки домоглися свого. Господарі поля міцно притисли футболістів Ниви до власних воріт, а серія з кутових ударів, врешті, завершилася голом. Олександр Антонов після подачі корнера отримав м’яч на лінії штрафного майданчика і послав його повз воротаря. Одразу ж після взяття воріт арбітр зустрічі дав свисток на перерву (2:1).

Отримавши прочуханки від головного тренера, футболісти Ниви вийшли на поле стадіону "Поділля" з новими силами. А от суперники навпаки — втратили свій ігровий запал і підсіли. На 49-ій хвилині гри свій момент таки реалізував Олександр Гребінюк. Форвард Ниви, випередивши захисника, прорвався до карного майданчика хмельничан та запустив м’яча в дальній від воротаря кут — (2:2).

А ключовий момент у грі стався на 75-ій хвилині. Володимир Тригуба, який кількома хвилинами раніше вийшов на заміну, проривався до штрафного Динамо, але нашого форварда не за правилами зупинили оборонці противників. Штрафний удар взявся виконувати Дмитро Гречка, який у минулому турі таким способом вразив ворота Кристалу. Гольове чуття нашого захисника не підвело і він "як рукою" закинув м’яч у ворота господарів (2:3).

Всі подальші намагання хмельницьких футболістів хоча б зрівняти рахунок були марними. Бездоганно діяв Данкович, який кілька разів здорово виручав. Наприкінці матчу емоції підвели темношкірого захисника Динамо Мамаді Сангаре, який відверто штовхнув у спину Гребінюка, за що перед ним засвітив "жовте світло" рефері поєдинку. До речі, вдруге у цьому сезоні боковим арбітром матчу за участю тернопільської Ниви була жінка. Киянка Олександра Ардашева відсудила гру на високому рівні. А команда з Тернополя повернулася додому із першими трьома очками у 2012 році (не враховуючи технічну перемогу над Чорноморцем-2).