Про нас
увійти

Андрій Кондзьолка: "Хотілося б, щоб на стадіон прийшло якомога більше глядачів"

категорія: Футбол | дата: 22 08 2015
Андрій Кондзьолка:

Капітан ФК "Тернопіль" Андрій Кондзьолка на прохання клубної прес-службі поділився очікуванням від майбутнього кубкового матчу проти запорізького "Металурга". 

Завдяки тому, що ми виграли останню гру в чемпіонаті в тернопільському дербі, настрій у нашій команді хороший. Тим самим у відмінному і психологічному настрої готуємося до зустрічі з командою Прем’єр-ліги. У нас вже є переможний досвід над командами такого рівня, тому дуже хочеться його продовжити. Разом з тим, ми добре усвідомлюємо, що будь-яка команда Прем’єр-ліги значно сильніша, ніж команда першої ліги. Тому до "Металурга" ставимося з повагою, але тим не менше збираємося суперникові дати бій.

– Чи вдалося відновитися після виснажливого недільного матчу з "Нивою"?

– Відповідь на це питання дасть гра з "Металургом". Ще на вчорашньому тренуванні було важкувато, а вже сьогодні, здається, футболісти відновилися, але чи так воно є насправді, буде видно під час поєдинку.   

– На твій, як капітана погляд, чи не хвилюватимуться молоді футболісти ФК "Тернопіль", які й так мають мало ігрового досвіду, а тут доведеться грати з командою рангом вищою?

– Завдяки тому духу, які  панує в нашому колективі, ми зробимо все, щоб допомогти молодим гравцям. До того ж вони вже давно в команді, тому в них не повинно бути хвилювання. Своєю підтримкою ми налаштуємо нашу молодь на бойову гру.

– Чого очікуєш від тернопільського вболівальника?

– Хотілося б, щоб на стадіон прийшло якомога більше глядачів. Приємно згадувати попередні кубкові матчі з полтавською "Ворсклою" та одеським "Чорноморцем", коли чаша стадіону була майже повною. При заповнених домашніх трибунах завжди краще грати, ніж при порожніх. Якщо збереться повних стадіон, футболісти ФК "Тернопіль" обіцяють віддячити вболівальникам боротьбою та змістовним футболом.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook