Гравців ФК Тернопіль переслідують травми

категорія: Футбол | дата: 21 08 2015

20 серпня на футбольному полі Тернопільського міського стадіону гравці ФК Тернопіль провели півторагодинне тренування.

Після короткої розминки тренери запропонували своїм підопічним вправи на утримання м’яча, удари по воротах та коротку двосторонку (2 тайми по 15 хвилин). У двосторонці "оранжеві" перемогли "зелених" — 3:0.

Команди виступали у таких складах: "оранжеві" — Кравчук, Гаврилюк, Кондзьолка, Кривий, Дубчак та три потенційних новачки; "зелені" — Чернобай, Соколовський, Клекот, Кіцак, Богданов, Атласюк, Полянчук, Курило.

Зауважимо, що за індивідуальною програмою (намотував круги) тренувався півзахисник Василь Чорний, натомість зовсім не брали участі в занятті захисник Олександр Музика та нападник Артур Дорі. Водночас, у розташуванні команди вже другий день перебувають три потенційні новачки. Про їх подальшу долю в тернопільській команді, як відзначили тренери, ще рано говорити.

Джерело: ФК Тернопіль