Про нас
увійти

Анатолій Чанцев: "Тернопіль" дуже бойова команда

категорія: Футбол | дата: 21 08 2015
Анатолій Чанцев:

Вчора основна команда "Металурга" виїхала до Тернополя, де 22 серпня в рамках 1/16 Кубка України зустрінеться з ФК "Тернопіль".

Перед від'їздом Анатолій Чанцев розповів про підготовку команди до цього матчу, а також про стан травмованих і майбутнього суперника.

- Анатолій Дмитрович, чи всі здорові, чи все в строю? І що стосується Татаркова і Жураховського, яких викликали до збірної, хлопці вже після матчу відправляться в збірну?

- Ми дуже чекаємо, коли в загальну групу повернуться Кузнєцов і Ульянов. Нам дуже не вистачає цих гравців. Але у них лікування ще затягується. Ульянову зробили повторну операцію. Хоч вона і не так вже складна, але, тим не менш, операція. Так що ці хлопці поки готуються за індивідуальним планом. Решта, за винятком дрібних травм у Жураховського і Каплієнко, здорові. Те, що стосується виклику в збірну Татаркова і Жураховського, то після гри хлопці будуть поїдуть в місто Київ на збір національної "молодіжки".

- Чи вийшло добре розібрати суперника, враховуючи, що команда не з вищого дивізіону? Може, є якісь відеозаписи?

- Ми дивилися дві гри "Тернополя". Це матч проти "Геліоса" і останню гру, як її охрестили - тернопільське дербі проти "Ниви" Тернопіль. Подивилися, відзначили те, що нам необхідно було відзначити. Поговорили з хлопцями про тактику суперника, про те, що нам потрібно буде робити. Ну і в цілому підготовка проходила в звичайному режимі, готувалися як до будь-якій грі чемпіонату.

- На вашу думку, суперник серйозний?

- Звичайно. Ви знаєте, кубкові матчі завжди відрізняються непередбачуваністю. Ми сьогодні говорили про те, що нічийного результату не буде. Буде обов'язково вивялен переможець. Чи то це буде в основний час, чи то в додатковий. А може і в серії одинадцятиметрових ударів. У кожному разі, переможець буде. Тому вкрай серйозним чином готуємося до цієї гри. "Тернопіль" дуже бойова команда. Те, що вони знаходяться нижче середини в турнірній таблиці, ні про що не говорить. Ніякого "шапкозакидацького" настрої і в помині немає. Хлопці сьогодні, я бачив, були дуже сконцентровані на теорії. Готуємося до цієї гри. І нам її потрібно обов'язково виграти.

Джерело: ФК "Металург"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook