Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Моменти у нас були, а це вже великий плюс"

категорія: Футбол | дата: 09 08 2015
Василь Івегеш:

Прес-конференція головного тренера ФК "Тернопіль" після матчу 4-го туру з "Геліосом".

- По дорозі до Харкова у нас була дуже важка дорога через спеку. Втомилися. До того ж, ми не можемо дозаявити поки всіх футболістів, наявних у розпорядженні, оскільки є борги. Але, думаю, все налагодиться.

Якщо говорити по грі, в першому таймі футболісти практично виконали завдання. Завдання стояло зіграти в першому таймі "на нуль". Але все ж пропустили гол. А в другому таймі вийшло - біжимо забивати, і пропускаємо голи на контратаках. Ну, і про суддів я не можу говорити, проте головний суддя кожен стик карав фолом в нашу сторону. А коли нам забивали другий гол, футболіст "Геліоса" підіграв собі рукою, а бічний не побачив. Не знаю, чому так до нас упереджено ставилися. Це моя думка.

- У трьох стартових турах "Тернопіль" взяв всього одне очко. Як думаєте виправляти ситуацію?

- У нас зім'ята вийшла підготовка до сезону, оскільки деякі футболісти викликалися до збірної. До того ж наш основний нападник - Семенець пішов з команди. Доводиться грати футболістами 1995 і 1996 років. Ми будемо і далі ставити їх, бо не можемо купити футболіста за захмарною ціною - другого нападника. Будемо виходити з тих позицій, які маємо. Дуже важка була перша гра з "Динамо-2", важкою вийшла і гра з "Полтавою". Будемо робити все, щоб наша команда опинилася в десятці.

- Поступаючись "Геліосу" 0: 3, ваша команда практично не била в створ воріт, хіба що повз них. Що називається, для статистики. Це психологія у футболістів "Тернополя" така?

- Я не згоден з вами. У нас були моменти. При 0: 3 ми і головою небезпечно пробивали, у Соколовського, у Кривого були моменти. Можливо, в чомусь наші хлопці і втрачаються. Можна було хоча б один м'яч холоднокровно забити. Повторюся - моменти у нас були, а це вже великий плюс.

За матеріалами: ФК "Геліос"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook