Про нас
увійти

Сергій Сізіхін: "Напевне, 70% боротьби ми виграли, опустили м'яч вниз"

категорія: Футбол | дата: 09 08 2015
Сергій Сізіхін:

Прес-конференція наставника "Геліоса" після переможного домашнього матчу з командою футбольного клубу "Тернопіль"

- Було дуже багато боротьби. "Тернопіль" - команда, до якої ми готувалися. Ми знали її стиль гри, попереджали хлопців, що буде дуже багато боротьби. Напевне, 70% такої боротьби ми виграли, опустили м'яч вниз. Я, природно, подякував хлопцям у роздягальні, привітав з перемогою. Але хотілося б, щоб вони показували більш комбінаційний футбол. Ми граємо, насамперед, для вболівальників. Люди, що приходять на стадіон, повинні отримувати задоволення, так само як і самі футболісти, що грають на полі. Ми до цього прагнемо. На жаль, футболісти хвилин 15 грали у футбол, виконували те, що від них вимагалося. Це принесло результат. Будемо рухатися далі.

- Що ви сказали гравцям у перерві, після чого вони настільки вдало розпочали другий тайм?

- У нас був план на гру: опустити м'яч вниз, використовувати більш креативні дії в атаці. Це і забігання, і схрещення, і взаємозамінність - те, чого не простежувалося. Я акцентував увагу, що нам потрібно додати саме в цих аспектах, бо підлаштовуватися під гру суперника, піднімати м'яч вгору - це нецікаво ні нам, ні глядачам. Тому акцентував увагу на тому, що нам потрібно грати у футбол.

- Як ви вважаєте, чи під силу "Геліосу" пройти в Кубку України ужгородську "Говерлу"?

- У нас попереду гра з "Десною", а тільки потім - з "Говерлою". На даний момент всі наші думки про "Десну". Про "Говерлу" можна буде говорити дещо пізніше. Хто до кубкового протистояння підійде більш концентрованим, більш зарядженим на боротьбу, той і пройде в наступний етап. Ми знаємо, що в "Говерлі" молоді футболісти, які намагаються грати у футбол. Але я впевнений, що кваліфікація наших футболістів нічим не гірше.

За матеріалами: ФК "Геліос"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook