Про нас
увійти

Губернатор Валентин Хоптян нарешті зізнався, що Ниві Перша ліга не світить

категорія: Футбол | дата: 10 01 2012
Губернатор Валентин Хоптян нарешті зізнався, що Ниві Перша ліга не світить

Голову Тернопільської ОДА Валентина Хаптяна журналісти Номер один в програмі "Відверто про політику на телеканалі ІНТБ запитали про майбутню долю футбольного клубу Нива (Тернопіль) і чи має він перспективи стабільної участі в українському чемпіонаті.

Посадовець зазначив, що, незважаючи на складні часи, які переживає тернопільський клуб, він і надалі йому допомагатиме.

– Нива – це наша народна команда. Тернополяни і вболівальники  сусідніх областей її любили, люблять і переживають, щоб вона була. Нива часто була грозою для лідерів чемпіонату і навіть вигравала в них, показуючи хорошу гру. Але так склалося, що в силу певних причин командою, мабуть, не займалися керівники міста й області. Можливо, їм це було не до душі, тому Нива мало не покинула 2-гу лігу, – зазначив Валентин Хоптян.

При цьому голова ОДА чесно визнав свої помилки.

– Ми почали терміново збирати команду. І знаєте, десь допустили помилку, бо в команді не відчувається патріотизму місцевого краю. На одному з матчів у Стрию я побачив, що воротар і два центральні захисники грали зовсім іншу гру. Тоді я мав з ними розмову, але така ситуація траплялася неодноразово. Сьогодні ми розуміємо свої помилки, і нам треба зібрати максимум місцевих гравців, щоб вони були патріотами рідного краю. Їх треба підтримати і фінансово, і морально, і матеріально, і створити належні умови. Тому що сьогодні умов ФК Нива не має. Вони перше коло жили і харчувалися, хто де. Там, де вони раніше базувались, одноосібно прийняв рішення голова обласної ради про те, що цей офіс переходить для біатлоністів на роликах. Якщо ми не знайдемо консенсусу в цьому питанні, то будемо шукати інші можливості, щоб за короткий проміжок часу створити базу. Щодо тренерського складу, то теж є декілька пропозицій, ми їх сьогодні відпрацьовуємо, і вони мають нам запропонувати повністю концепцію та їхнє бачення майбутнього складу команди, – каже тернопільський губернатор.

Голова ОДА після кількох технічних поразок розуміє, що в цьому чемпіонаті про жодні високі завдання вже не може йти мови.

– У другому колі нам треба награти склад, створити умови, штаб команди. І в цих питаннях є підтримка Дмитра Фірташа, який не може взяти на себе повністю клуб, але кошти в розмірі 50% бюджету команди (приблизно 3 млн. грн.) він готовий профінансувати. За використанням цих коштів має бути народний контроль, щоб вони не осідали в чиїхось кишенях, а йшли на розвиток футболу, – резюмував Валентин Антонович.

Від редакції sports.te.ua: Схоже, що перспактиви участі Ниви у весняній частині чемпіонату таки примарні. Та й в інвестиції Фірташа віриться не надто охоче. Але, як звикли вболівальники останнім часом, все вирішиться в лічені дні до відновлення змагань у Другій лізі. Чекаємо...

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook