Про нас
увійти

Екс-тренер тернопільської Ниви Леонід Буряк очолив ПФК Олександрію

категорія: Футбол | дата: 09 01 2012
Екс-тренер тернопільської Ниви Леонід Буряк очолив ПФК Олександрію

9 січня у Олександрійському Будинку футболу президент ПФК Олександрія Микола Лавренко представив нового наставника команди.

Ним став колишній тренер тернопільської Ниви та київського Динамо - Леонід Буряк. Нагадаємо, що відомий наставник працював у Тернополі два сезони - 1992/93 та 94/94. За час тренерської діяльності Буряка тернопільська Нива завершила сезон у Вищій лізі на високому сьомому місці.

Останнім часом Леонід Буряк не займався тренерською діяльністю, але йому таки довірили пост головного тренера одного із аутсайдерів Прем'єр-ліги. Ось як прокоментував своє призначення відомий тренер та футболіст:

- Чи не є це ризиком у Вашій тренерській кар’єрі  прихід  до керівництва Олександрії?

- Ризик є у всьому. Він переслідує нас постійно. Ми будемо робити все для того, щоб звести його до мінімуму. Олександрія заслуговує  місця в Прем`єр-лізі! Є футболісти – основа, треба тільки підсилити її новими гравцями. Проблема купити хорошого гравця існує  в усьому світі. Ми шукаємо тих гравців, які повинні суттєво покращити  якість гри і результат.  Тут діє принцип - хто сильніший, той буде грати.

- Леоніде Йосиповичу, за відсутності тренерської практики на протязі кількох останніх років, чи не втратили  смак до футболу?

- У мене все життя пов`язане з футболом.  Усі 24 години на добу живу футболом. Про це знає дуже добре моя родина… Шкода, що шлях, тренерський талант В.Лобановського залишився в конспектах, а не на практиці.  Все, що було наше хороше зламано, а свого ніхто нічого не привніс. Я консультував  російські команди…  Хочу допомогти команді, і знаю, як це зробити.  А в кінці сезону ми сядемо і підведемо підсумки нашої спільної роботи, але сьогодні головне залишитись у Прем`єр-лізі.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook