Про нас
увійти

Екс-футболіст тернопільської Ниви став кращим на Закарпатті

категорія: Футбол | дата: 05 01 2012
Екс-футболіст тернопільської Ниви став кращим на Закарпатті

21-річний Юрій Путраш минулої осені непогано вписався в основний склад Таврії, закривши проблемну позицію на лівому фланзі оборони.

Гру юного таланту відзначили і у нього на батьківщині - в Закарпатті, нагородивши колишнього гравця тернопільської Ниви призом кращого футболіста-вихідця з краю.

- Прийміть наші вітання з нагородою. Наскільки вона для вас важлива?

 - Вважаю, що важлива. Це все-таки визнання. У мене поки ще не так багато досягнень у футболі, тому було дуже приємно.

- Як пройшла церемонія нагородження?

- Усіх претендентів на нагороду (крім мене, це були Василь Кобін, Михайло Кополовець, Адріан Пуканич та Олександр Надь) запросили в Ужгород на обласне телебачення. Була хороша, дружня атмосфера. Ніхто без призів не залишився. Мене назвали кращим - це велика довіра та відповідальність.

- Де проводите відпустку?

- У рідному Міжгір'ї на Закарпатті - з батьками та 13-річним братом Андрієм, який, до речі, футбол терпіти не може (сміється). В основному просто відпочиваю, відновлююся.

- У вас красиві гори, сніг ...

- Снігу в цьому році, на жаль, немає - йдуть дощі. Я дуже люблю лижі, але покататися на них нинішньою зимою, як видно, вже не судилося.

- Багато футболістів за традицією під час зимової відпустки направляються в теплі краї ...

- Я дуже скучив за батьками, по будинку, де не був цілий рік. Тому вирішив провести відпустку на батьківщині. А теплі краї ще почекають.

- Коли повертаєтеся до Сімферополя?

- Увечері 8 січня.

- Форму під час відпустки підтримували?

- Обов'язково! Тренерський штаб кожному футболістові на відпустку підготував індивідуальну програму, я, звичайно ж, її повністю виконав.

- Як вважаєте, минулий рік був для вас вдалим?

- Думаю, що так. Моя кар'єра йде по наростаючій: я перейшов в амбітний клуб, зумів закріпитися в основному складі, постійно викликаюся до молодіжної збірної країни.

- Чи відчуваєте вже себе своїм у Таврії?

- Цілком. Традиціями клубу перейнявся, повагу вболівальників поступово заслуговую. Є довіра з боку тренерського штабу. Та й колектив у Таврії, вважаю, відмінний.

Джерело: СК Таврія

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook