ФК Тернопіль мінімально поступився Волині

категорія: Футбол | дата: 05 03 2014

Сьогодні, 5 березня, поблизу Луцька відбувся товариський матч футбольного клубу Тернопіль та місцевої Волині, що представляє Прем'єр-лігу.

Оскільки чемпіонат України перенесли, то елітні клуби заповнюють паузу спарингами. Цього разу лучани зіграли з представником Другої ліги та чвертьфіналістом кубка.

Загалом матч пройшов у доволі рівній боротьбі. У першому таймі моменти мали обидві команди. Під завісу першого тайму ФК Тернопіль міг виходити вперед, але удар Полянчука прийняла на себе поперечина воріт Волині.

У другому таймі прем'єрлігова команда перехопила ігрову ініціативу, що незабаром призвело до взяття воріт Плетеницького. Після навісної передачі футболіст Волині одним дотиком переправив м'яч у ворота ФК Тернопіль (1:0).

Зазначимо, що для Тернополя це була перша поразка під час навчально-тренувальних зборів.