Про нас
увійти

Губернатор шукає для Ниви нову базу, бо стару забрав біатлоніст Кайда

категорія: Футбол | дата: 29 12 2011
Губернатор шукає для Ниви нову базу, бо стару забрав біатлоніст Кайда

Футбольний клуб Нива –  це народна команда і бренд нашої області. Так вважає голова облдержадміністрації Валентин Хоптян, який узяв шефство над клубом.

Як ми повідомляли, ще два місяці тому губернатор звернувся до українського мільярдера Дмитра Фірташа і попросив його стати головним спонсором Ниви.

– Він мені відповів, що він сьогодні дійсно є головним спонсором команди Таврія і дві команди він не зможе тягнути. Бо я поставив завдання про вихід у вищій дивізіон. Тому ми прийняли виважене рішення. Дмитро Фірташ пообіцяв 3 мільйони на команду. Ще три ми знайдемо в області. А протягом січня ми повинні сформувати, і цей процес вже почався, нормальну команду. Перш за все ми повинні знайти доморощених місцевих футболістів, – вважає керівник області.

Тільки місцеві гравці, на переконання Валентина Хоптяна, будуть перейматися результатами матчів.

– В цьому році я побував на грі у Стрию. Ми тоді програли 4:3. Якби ми забили тоді 6 голів, то ми б програли 6:7. Тому що явно не наш воротар, явно не наші захисники. Було видно, що вони щось трішки робили на полі не те. Я думаю, ви здогадуєтесь, що вони робили, – зазначає губернатор.

Окрім формування команди і тренерського штабу триває сьогодні відповідна робота і задля створення належних умов для футболістів.

– Та база, яка була у ФК Нива, сьогодні перейшла до біатлону на роликах, яку очолює наш голова облради Олексій Кайда. Тому ми сьогодні шукаємо інші варіанти. Є кілька напрацювань. В зимовий період ми повинні зробити там ремонт, створити умови, футбольне поле запасне, де можна було б проводити тренувальний процес, – вважає Валентин Хоптян.

До слова, питання футбольного клубу Нива постійно перебуває на  особливому контролі в голови ОДА.

Джерело: За Збручем

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook