Про нас
увійти

Ігор Яворський: Ми зобов’язані зберегти "Ниву"

категорія: Футбол | дата: 11 12 2011
Ігор Яворський: Ми зобов’язані зберегти

Долею тернопільського футбольного клубу "Нива" сьогодні переймається ледь не кожен тернополянин. Турбує це навіть тих, для кого футбол завжди був тільки ще одним видом спорту. А що тоді говорити про тих людей, хто присвятив цій команді багато років. У ветеранів тернопільського футболу серце стискається лише від думки, що в історії "Ниви" може бути поставлена крапка. Тим більше, що останній сезон клуб завершив майже безрезультатно. А сьогодні і взагалі невідомо, що очікує команду.

– Команда розпущена у відпустку і футболістам сказали: "Ви роз’їжджайтеся, а коли ми вас зберемо ніхто не знає". Тому я прошу, щоб, можливо, нас, ветеранів, почули і робили все можливе для того, щоб зберегти футбольну команду "Нива". Адже це наша історія і наше майбутнє. Це команда нашого краю і ми зобов’язані її зберегти, – емоційно говорить відомий футболіст і тренер Ігор Яворський.

Переймаються майбутнім "Ниви" і в обласній Федерації футболу. Тут впевнені, що вболівальники не пробачать ні владі, на представникам Федерації, якщо команда зникне.

– Ми бачимо, що не все нормально у нашій професійній команді. Ми розраховуємо на підтримку влади, зокрема керівництва області, що вони зроблять усе, щоб команда в області була, оскільки це обличчя нашого спорту. Тим більше, що у місті є всі умови для розвитку спорту. Незабаром буде введено в експлуатацію стадіон. Але гріш ціна буде, якщо ми закладаємо матеріальну базу, а не буде змісту – команди. Я думаю, що ми до цього не дійдемо. І всі гуртом зробимо усе, щоб "Нива" займала гідне місце поки у другій лізі, і з перспективою виходу у першу лігу, – сподівається на краще голова обласної Федерації футболу Володимир Мариновський.

Нагадаємо, нещодавно голова облдержадміністрації Валентин Хоптян заявив, що фінансування "Ниви" вже вирішене наполовину. 50% грошей на команду пообіцяв дати український мільярдер Дмитро Фірташ.

Джерело:  За збручем

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook