Про нас
увійти

Нива і Прикарпаття позбавлені чергових очок

категорія: Футбол | дата: 06 12 2011
Нива і Прикарпаття позбавлені чергових очок

Як повідомив офіційний сайт ПФЛ, Нива постраждала за систематичне невиконання клубом рішень ДК з проведення розрахунків по заборгованості перед своїми колишніми футболістами Саркісом, Лукашуком, Куяновим, Вірковським, Лівицьким і Беркитою.

Цілих 6 очок знято тому, що клуб не вперше попереджався, але так і не розрахувався з гравцями до кінцевого терміну - 15 листопада.

Прикарпаття позбавлене 3 очок. Нагадаємо, ПФЛ зобов'язала клуб розрахуватися за боргами перед колишніми гравцями івано-франківців Герасименком, Кругляком, Боровковим та Ковальчуком. Проблема із зарплатними боргами перед ними тягнеться вже півтора року.

 На жаль, це не перший випадок, коли клуби караються очками. Нива в цьому чемпіонаті упустила 6 очок, так і не зігравши проти ФК Суми (перший раз, вдома, завадив дощ і неготовність газону, другий - невиїзд). Ще 3 очки тернополяни втратили за рішенням КДК ПФЛ від 28 вересня. Таким чином, Нива, яка могла б зимувати з 22 очками, опустилася з 10-ї на 11 позицію з 13 очками. А Прикарпаття, до того заробивши 24 очки, тепер має 21 пункт.

Джерело: football.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook