Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Хотіли побачити, скільки людей прийде після Ворскли"

категорія: Футбол | дата: 09 11 2013
Василь Івегеш:

Матч ФК Тернопіль та Енергії із Миколаєва не відбувся. Напередодні матчу ФК Тернопіль отримав листа від суперника, що на гру у наше місто миколаївці не приїдуть через фінансові труднощі.

— Ми готовилися до цієї гри. Хотіли після Ворскли щоби і побачити скільки людей прийде, готовились щоб лицем в грязь не вдаритись. Тому що ви знаєте сьогодні яка команда амбіційна. Десь трохи фінансові проблеми, але такого, що вони не приїдуть, ми не могли подумати. Прийшов лист на федерацію футболу, прийшов лист на наш клуб, що в зв'язку з фінансовими труднощами, команда на матч не приїде. Це не говорить про то, що вони знімаються, а просто на цей матч. — сказав Василь Івегеш, головний тренер ФК Тернопіль.

Таким чином ФК Тернопіль чекає на констатацію технічної перемоги (3:0) та зарахування трьох очок в актив команди. Оминаючи гру із Енергією з Миколаєва, муніципали Тернополя зосереджуються на тренуваннях.

— Чи прийде на користь, то я скажу одно: думка двойна. По-перше, з одної сторони, добре що нема, бо ми уставші. Ви бачите, в нас і студентські ліги, зараз ми в Чернівцях іграли і Ворскла багато в нас сил забрала. І зараз знову, в вівторок ми виїжджаємо на студентську лігу в місто Київ, граємо з університетом  і готуємся до команди Гірник. Ну, скажу, щоб ми знали чи на пользу буде, то покаже результат з Гірником, як ми там зіграємо і що воно буде. — зазначив Василь Івегеш.

За матеріалами тв-4

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook