Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Я хочу ще раз побачити у Тернополі клуб Прем'єр-ліги"

категорія: Футбол | дата: 31 10 2013
Василь Івегеш:

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш прокоментував тріумфальну перемогу над Ворсклою у кубку України.

— Приїхала команда Прем'єр-ліги — це високий рівень. Сказати, що ми їх не боялися — означає нічого не сказати. Ми готувалися дуже серйозно, але на такий результат, чесно кажучи, не сподівалися. Знали, що Ворскла провела важку гру з Дніпром і футболісти могли втомитися. З іншої сторони наша команда могла перемогти за рахунок фізики та бажання. Відмічу тренера суперників, який сказав, що ми перемогли завдяки командному духу і колективу. Інші тренери, коли ми їх перемагаємо, говорять, що ми граємо у примітивний футбол. На сьогоднішній день ми зробили величезне свято для Тернопільщини. З допомогою вболівальників ми перемогли і досягли такого успіху. По правді кажучи, не думали що переможемо. Завдання було відіграти перший тайм на нуль, а у другому грати на контратаках. Ми продивлися дві кубкові гри перед матчем з полтавчанами і команди, нижчі за рангом, пропустивши, одразу виключалися з гри і пропускали ще більше. Я говорив своїм футболістам, що цього робити не можна. Пропустили — забули і граємо далі.

— Ви тактично планували швидкий гол?

— Завдання було зіграти на контратаках, а потім сісти в оборону. Сьогодні я побачив великий розрив між лініями нашої команди і це насторожувало. Постійно я намагався підганяти хлопців, щоб вони не робили великого розриву між задньою і передньою лініями.

— Яким у черзі на пробиття пенальті був Сергій Атласюк?

— П'ятим. В чемпіонаті останні два пенальті він не забив, тому сьогодні його поставили п'ятим.

— Тобто, ви розраховували на серію пенальті?

— Ні, ви що. Ми не сподівалися дотягнути так довго. Вже коли я побачив по грі, що можемо дотриматися, почав робити певні заміни і корегувати гру. Казав своїм хлопцям, щоб не відкривалися і надійно грали в захисті.

— Чи є пріоритети відносно наступного суперника?

— Як я говорив після гри з ФК Полтава, хочемо Динамо, або Шахтар. Приїхала Ворскла і це добре. Єдине, що я хочу ще раз побачити у Тернополі клуб Прем'єр-ліги, щоб знову подарувати вболівальникам таке свято. Тепер жартувати з нами не будуть, а будуть боятися.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook