Про нас
увійти

Василь Сачко: "ФК Тернопіль бився до кінця, вони молодці!"

категорія: Футбол | дата: 31 10 2013
Василь Сачко:

Старший тренер ФК Ворскла Василь Сачко попри поразку у кубку від ФК Тернопіль не відмовився поспілкуватися із журналістами.

— Хороше місто, хороша команда, хороший у вас стадіон. Ми сьогодні грали проти 12-ти чоловік, адже підтримка господарів була шалена. Про якість поля я говорити не хочу. Поки ми до нього звикали, то пропустили гол. Потім вдалося забити у відповідь, але дощ вніс суттєві корективи у гру. Команда Тернопіль сьогодні перемогла з чим я її і вітаю. Бажаю успіху у чемпіонаті та у кубку, а Ворскла, на жаль, вибуває з турніру.

— Чи не було недооцінки суперника?

— Ми провели дуже важку гру у Дніпропетровську. Потрібно розуміти, що футболісти теж люди і сил може не вистачати. Відносно недооцінки, то ми знали, що у кубковій грі нам буде не легко. Тим не менш, команда Ворскла — представляє Прем'єр-лігу. ФК Тернопіль бився до кінця, вони молодці. А у нас є свій шлях у чемпіонаті, яким ми рухаємося далі. Після гри я подякував своїм підопічним за гру, за самовіддачу. Вони віддали всі сили, але це футбол.

— Ви готові запросити у свою команду когось з гравців ФК Тернопіль?

— Я б не хотів нікого виділяти. Хочу відзначити всю команду, як колектив.

— Ви не економили сили перед грою з Металістом?

— Повторюсь, що ми провели важку гру проти Дніпра. Зробили ротацію у складі певну. Ми теж дивимося у майбутнє і звертаємо увагу на гру з Металістом. Дякую усьому Тернополю. Спасибі за нашого Ігоря Пердуту, який прийшов у Полтаву з Тернопільщини.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook