ФК Тернопіль у нервовій грі перемагає Гірник-Спорт (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 22 08 2013

Чотири голи у першому та два вилучення у другому таймі побачили тернопільські вболівальники у матчі ФК Тернопіль – Гірник-Спорт (Комсомольськ).

Перед матчем віддати перевагу тій чи іншій команді було важко. Гірник-Спорт демонстрував триматчеву переможну серію і сподівався набрати очки і у Тернополі. Місцеві муніципали, які невпевнено грають на виїзді, домашніх матчів ще не програвали, а навпаки — у рідних стінах здобували доволі переконливі перемоги. З перших хвилин господарі показали всю серйозність своїх намірів продовжити переможну домашню серію і сьогодні. Щоправда, довалося грати без Василя Чорного, який травмувався у минулому турі.

В наслідок цього "гірнки" були змушені тримати оборону та грати на відбій. Хоча саме гравці Гірника-Спорт нанесли перший удар по воротах у грі, але м'яч пройшов вище. А вже за кілька хвилин голкіпер комсомольців діставав круглого з власних воріт. Після вкидання ауту свою швидкість включив Богдан Семенець, прориваючись у штрафний майданчик суперника. Проте ривок нападника зупинив захисник, затримавши Богдана за плече — пенальті. До м'яча підійшов Сергій Атласюк, який останнім часом є штатним пенальтистом Тернополя, і не схибив (1:0).

Гості одразу ж спробували огризнутися, заробивши небезпечний штрафний. Втім, не використавши свою нагоду гравці з Комсомольська повернулися в оборону. Проте і захист команди Ігоря Жабченка не втримав Сергія Куріцького. Лівий півзахисник Тернополя, після скидки партнера, потужно пробив у дальній від воротаря кут, подвоївши рахунок (2:0).

А на 40-ій хвилині матчу настав час забивати і Богдану Семенцю, який не зрадив своїм традиціям. Форвард у своєму фірмовому стилі відірвався від оборонців Гірника-Спорт та послав м'яч повз воротаря — (3:0) — і це лише у першому таймі. Проте до свистка на перерву свій гол забили і гості. Біда прийшла звідки не чекали. Андрій Дубчак відпасував на Сергія Атласюка, який знаходився на лінії свого штрафного майданчика. Проте Сергій підслизнувся і м'яч покотився прямісінько до нападника Гірника, якому не склало труднощів перекинути Плетеницького та головою добити м'яч у пусті ворота (3:1).

Яскравого футболу глядачі чекали і після перерви, але сталося навпаки. Тернопіль, активно відбігавши весь перший тайм, сів в оборону. Для Гірників це був чудовий шанс, аби спробувати бодай вирвати нічию. Моменти у команди Жабченка були, але бракувало точності, а також суттєво заважав комсомольцям воротар Тернополя — Микола Плетеницький. Як мінімум двічі він витягував м'яч з-під перекладини своїх воріт. Змарнувавши низку хороших моментів, гравці Гірника-Спорт почали нервувати. Першим не витримав Олексій Моісеєнко, який висловив арбітру все, що накипіло. За це рефері нагородив гравця прямою червоною карткою і "гірники" залишилися у меншості. Згодом вже Ярослав Рафальський посперечався із Богданом Семенцем та відштовхнув тернополянина. Арбітр у цьому епізоді обох нагородив "гірчичником". А ще за кілька хвилин склади вирівнялися. Другу жовту перед собою побачив оборонець Тернополя Степан Клекот і, слідом за гравцем Гірника, відправився в роздягальню.

Вже на доданих арбітром хвилинах дубль повинен був робити Богдан Семенець, який знову виривався на рандеву з голкіпером. Але його удар прийшовся прямо у кіпера команди гостей.

Незадоволені комсомольці одразу ж після свистка покинули поле, а тернополяни разом із вболівальниками святкували третю поспіль домашню перемогу.