Про нас
увійти

Роман Санжар: "Програли заслужено"

категорія: Футбол | дата: 28 07 2013 | переглядів: 694
Роман Санжар:

Головний тренер Олімпіка Роман Санжар після матчу з Нивою перебував не в найкращому настрої, але в коментарях знайшов у собі сили визнати поразку своєї команди заслуженою.

— Мені соромно за перший проведений тайм, — почав свій коментар до матчу з Нивою Роман Санжар. — Така безвольна, безхарактерна гра, яку показала наша команда, просто неприпустима в рідних стінах. Наш суперник виконав довгу дорогу, і ми розмовляли про те, щоб перші 15-20 хвилин проявити якомога сильніше натиск на ворота суперника, пресингувати. Але це нам повністю не вдалося. Пропустили м'яч, допустили ряд помилок в обороні. Потім після пропущеного гола трохи вирівняли гру, почали атакувати, створили ряд моментів, але не реалізували їх.

У другому таймі намагалися нагнітати, створили ряд моментів, але не скористалися ними, хоча могли і пропустити. Я вважаю, що програли заслужено. Така гра в домашніх стінах повністю неприпустима.

— З трибуни здалося, що сьогодні Олімпік у функціональному плані поступався суперникові, можливо, це пов'язано з тим, що трохи не пішла гра з перших хвилин?

— Можливо, пов'язано з цим, але протягом усього тижня, в принципі, я був задоволений роботою хлопців. Всі виглядали нормально. Дійсно, в матчі, виглядали мляво, але це пов'язано чи то з фізичним станом, чи то з емоційним. Можливо, перегоріла команда.

Усі працювали відповідально, і я не можу пред'явити комусь претензії в роботі. Єдине що, моральний стан кожного з хлопців різний. Я сьогодні задоволений роботою і самовіддачею захисників. Але, не називаючи імен, зазначу, що ряд хлопців випали в нашій команді з гри, і це, звичайно, позначилося.

Джерело: ФК Олімпік

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин