Нива здобуває важку перемогу у Донецьку (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 28 07 2013

Тернопільська Нива у 3-му турі Першої ліги на виїзді впоралася із середняком чемпіонату — донецьким Олімпіком.

Після повернення у Першу лігу тернопільська команда встигла зарекомендувати себе з кращої сторони. Підопічні Ігоря Яворського обіграли Полтаву, але зазнали домашньої поразки від Миколаєва. Хоча в цьому випадку Нива, по грі, заслуговувала на більше. Виїзд у Донецьк обіцяв стати серйозною перевіркою для жовто-зелених, адже місцевий Олімпік звик тішити своїх прихильників домашніми, а головне результативними перемогами. У попередній домашній грі "олімпійці" забили у ворота Украгрокому 4 голи. Підопічні Романа Санжара, як і Нива, другу гру програли, тому, звісно, на рідному стадіоні прагнули набрати очки.

Наставник Ниви прогнозовано зробив заміну у центрі оборони. Замість Василя Білого, який не надто впевнено провів попередню гру, на поле вийшов Михайло Басараб. Вперше за довгий час на лаві запасних залишився воротар Андрій Новак, якого у рамці замінив новачок команди — В'ячеслав Базилевич. Попереду у Ниви традиційно з'явився Ігор Мельник.

Традиційно команди розпочали з невеликої розвідки. Ніхто всіма силами не йшов вперед, розуміючи ціну помилки. Моменти у Ниви почали виникати ближче до середини тайму, коли пробивали Мельник та Григорій Баранець. А на 22-ій хвилини гри Нива отримала шанс пробивати пенальті. Ігор Мельник, перебуваючи у штрафному майданчику Олімпіка, отримав передачу від партнера, але пробити форварду завадив захисник. Арбітр вказав на "точку", а сам постраждалий забив вже другий гол у сезоні (0:1).

Господарі поля незабаром мали чудову нагоду щоб відігратися. Проти гравця Олімпіка тернополяни сфолили на краю штрафної, а удар Ситника прийняла на себе попепечка воріт Базилевича. Кінцівку тайму в атаці провели донеччани, намагаючись ще до перерви зрівняти рахунок. Проте Олімпіку відверто не щастило, а новий кіпер Ниви свою роботу виконував на відмінно.

Тиск на ворота Ниви "олімпійці" продовжили після перерви, змусивши Ниву грати на контратаках. Моменти біля воріт Базилевича виникали доволі часто, але результату гравцям з Донецька не приносили. Натомість Нива в одній із контратак могла зняти всі питання про переможця гри, але удар Шестакова з близької відстані парирував воротар Олімпіка.

Наприкінці зустрічі Ігор Яворський почав активно укріплювати оборону, випустивши на поміч Василя Білого та Ігоря Гребинського. Олімпік зі всіх сил намагався врятувати для себе нічию, але підопічним Романа Санжара заважали впевнені дії захисників Ниви, які тримали оборону до останнього. Кілька хвилин на полі провів і останній новачок Ниви — форвард Андрій Кругляк, який замінив героя зустрічі Ігоря Мельника.

Нива довела гру до перемоги і набрала у новому сезоні вже 6 очок, вибравшись на 4-те місце у турнірній таблиці.