Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Ми ставимо завдання потрапити до десятки кращих команд"

категорія: Футбол | дата: 28 07 2013 | переглядів: 885
Ігор Яворський:

Незважаючи на далеку дорогу до Тернополя на автобусі, наставник Ниви Ігор Яворський після матчу з Олімпіком дав розгорнутий коментар, вичерпно відповівши на всі питання.

— Ми задоволені результатом, — сказав Ігор Яворський, — тому, що три очки на виїзді — це хороший показник. Єдине, що не задоволені кінцівкою матчу, тим, що футболісти сіли досить глибоко і команда суперника могла цим скористатися.

Мали два моменти, в принципі хороших. Як кажуть, сьогодні удача була на нашому боці. Хоча, якщо взяти гру, загалом, хвилин вісімдесят ми контролювали перебіг подій на футбольному полі, контролювали м'яч, тримали його в середині поля. Вічна проблема — реалізація моментів, навіть сьогодні ви бачили, що кілька моментів ми зобов'язані були реалізовувати на контратаках. Нам є над чим працювати. А підсумок матчу для нас хороший.

— Той факт, що команда сіла на свою половину поля пов'язаний з функціональною підготовкою, або футболісти почали утримувати рахунок?

— Швидше за все, вони дійсно хотіли утримати рахунок, тому що три очки — це позитивний результат. Зазвичай в таких ситуаціях нас карають, ми вже страждали не один раз. Вигравали в один м'яч, а в результаті — нічия, а бувало таке, що й програвали (2:1) буквально за три-чотири хвилини до кінця матчу. Але, я думаю, що ми зробимо правильні висновки з цього поєдинку.

Я хотів би відзначити Олімпік — хороша збалансована у всіх лініях команда. Звичайно, я в Донецьку працював і приємно здивований турботою до цієї команди людини, яка віддає повністю свої кошти, здоров'я. І таке прекрасне футбольне поле нам може лише снитися. Нашим футболістам у Тернополі доводиться грати на полі не дуже хорошої якості. Тут же поле чудове, рівне. Вчора ми тренувалися, а сьогодні воно в ідеальному стані. Звичайно ж, футболістам легко працювати з м'ячем, вони швидко приймають рішення, швидко рухаються з м'ячем. Від цього командна гра в середині поля краща, але не завжди у нас все виходило. Ще раз скажу, в ряді моментів було багато браку.

Якщо взяти всю інфраструктуру, то нам в Тернополі про таке можна тільки мріяти. Тому що, дійсно, стільки футбольних полів, стільки уваги футбольному клубу Олімпік, стільки і фінансових вкладень у цей спортивний комплекс. Але у нас є надії на побудову Академії, щоправда, на це необхідний не один рік.

— А які завдання стоять перед Нивою?

— Ми завжди ставимо завдання відповідно до бюджету. У нас — середній бюджет, я вам скажу, досить маленький за мірками Першої ліги, якщо ставити серйозні завдання. Тому ми ставимо завдання потрапити до десятки кращих команд, збалансувати основний склад команди. Можливо, взимку підсилимося. Тоді коли буде добре сформована і укомплектована команда, можна буде говорити про більш вагомі якісь результати.

Сезон закінчився для нас пізно, а чемпіонат у Першій лізі стартував рано. Фактично у нас було десять днів на підготовку. Цього часу мало і недостатньо для того, щоб підсилитися кваліфікованими футболістами, перш за все. І, звичайно, для того щоб команда зігралася. Я задоволений футболістами, які прийшли сьогодні в нашу команду. Їх всього четверо, але вони виправдовують ту довіру, яку на них покладають, і вони все-таки підсилили нашу команду.

— А посилення ще буде?

— Звичайно, ми взяли нападника Кругляка. Хоча, це не зовсім такий нападник, якого ми хотіли. Чому? Тому, що ми вели бесіду з Шевчуком з київського Динамо. Але, на жаль, за таких футболістів необхідно платити серйозні кошти, це перше, а по-друге, заробітну плату вони вимагають іншу. На скільки мені відомо зараз гравець знаходиться вже у луцькій Волині у Прем'єр-лізі.

Я думаю, одного-двох футболістів ми повинні ще знайти. Важко в такий короткий проміжок часу посилитися, так як ми хотіли. Якщо не знайдемо, будемо обходитися тими футболістами, які є у нас в наявності. Можливо, будемо проводити експерименти. Ось зараз, наприклад, Мельника перевели в лінію атаки, тому що зараз у нас взагалі нападника немає.

Джерело: ФК Олімпік

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин