Нива - Славутич 1:1. Долю зустрічі вирішив арбітр

категорія: Футбол | дата: 24 10 2011

Тернопільська Нива з нічиєї розпочала матчі другого кола у Другій лізі. У чотирнадцятому турі жовто-зелені розписали мирову із черкаським Славутичем.

Фотозвіт з матчу Нива-Славутич

Відео-огляд Нива-Славутич

Нива – Славутич 1:1

Голи: О.Ничипорук (56 пен.) – Є.Гуд (49 пен.).

Нива: Козенко, Рудий (Цимбалістий, 90+3), Шишкін (Музика, 77), Костюченко, Башлай, Ничипорук (Ільїн, 85), Войтович (к), Коваленко, Галенко, Сокол (Гребінюк, 25), Онисько (Піцик, 79).

Славутич: Крупниченко, Лисоконь, Тарасенко, Листопад, Фаворов, Лобов, Сергійчук, Шуляк (Кобіков, 39), Гуд (к), Таран, Атаманюк (Кошелюк, 64).

Попередження: Ничипорук 44, Костюченко 49, Онисько 74, Коваленко 90+4 – Листопад 34, Кошелюк 70, Лобов 72.

Буквально за кілька днів до початку поєдинку почали ширитися чутки, що футболісти Ниви хочуть бойкотувати матч проти Славутича, через недоотриману зарплату та преміальні. Керівництво команди обіцяло розібратися у цій ситуації та гроші повернути. Як бачимо, проблем перед матчем не виникло і він розпочався без затримки.

Нива на поле тернопільського стадіону вийшла у бойовому складі. Після перемоги над Енергією, наша команда відчула у собі сили та була налаштована взяти три очки і у протистоянні з черкащанами, які неодноразово заявляли, що будуть боротися за вихід у Першу лігу. Поки що з цим завданням підопічні Олександра Кирилюка не надто справляються, але міцно тримаються у трійці команд, що очолюють турнірну таблицю.

З перших хвилин матчу у Тернополі, гості спробували взяти штурмом ворота Козенка. Хвилин десять Славутич не "вилазив" з штрафного майданчика Ниви. Гості подавали кутові, били здалеку та проривалися на побачення із голкіпером, але всі ці дії результату не принесли. Нива в цей час намагалася організувати контратаки, але у підопічних Богдана Стронцицького нічого путнього не виходило. Старався ветеран Онисько. Спершу 33-річний нападник пробивав метрів із 30-ти, а згодом не влучив у ворота із гострого кута.

Атакувального запалу черкащанкам вистачило не на довго. Згодом Нива все ж вирівняла гру на полі і все частіше проводила свої атаки на ворота опонентів. У одному із епізодів неприємність сталася із найкращим бомбардиром Ниви – Ярославом Соколом. Футболіст був змушений покинути поле через ушкодження і уступив місце Олександру Гребінюку. Гра у більшості часу відбувалася на зустрічних курсах. Спершу момент виникав біля володінь Козенка, а вже у наступній атаці небезпека загрожувала воротам опонента. З моментів, що були у Ниви у першому таймі варто виділити хіба що удар Коваленка головою, після навісу Нечипорука. Проте у цьому епізоді м’яч пролетів повз ворота. А от у Славутича був практично вбивчий момент, коли Михайло Сергійчук із кількох метрів не зміг точно пробити по воротах Ниви.

Все найцікавіше на футбольному полі відбулося вже по перерві. На 47-ій хвилині за порушення правил у штрафному майданчику Ниви, київський арбітр Денис Шурман вказав на одинадцятиметрову позначку. Стадіон одразу ж відреагував на таке рішення судді свистом та навіть не надто приємними для киянина словами. Проте рішення свого представник Феміди не змінив. Хоча, дивлячись правді у вічі, порушення з боку футболіста Ниви таки мало місце. Пенальті чітко реалізував капітан Славутича – Євген Гуд, розвівши м’яч та Козенка по різних кутах.

Пропустивши, Нива заграла активніше та пішла відігруватися. Вже через п’ять хвилин після пропущеного голу, тернополяни отримали нагоду відігратися. М'яч у штрафному майданчику гостей влучив у руку захиснику Славутича. У цьому епізоді київський рефері також призначив пенальті. Вирок судді реалізував штатний пенальтист Ниви – Нечипорук. Для Олександра гол у ворота черкаської команди став вже четвертим у футболці Ниви та третім із пенальті. Згодом Нива забила ще, але через офсайд гол Олега Коваленка відмінили.

Надалі гра проходила за сценарієм першого тайму. Команди обмінювалися атаками. На постріл здалеку у виконанні Рудого, гості відповіли ударом Фаворова. Наприкінці матчу Нива все частіше відзначалася неточними передачами та браком у атаці. Євген Піцик, який вийшов на заміну замість Ониська теж не змін принести у гру команди чогось нового. У підсумку команди розписали справедливу нічию 1:1. Наступним суперником Ниви буде ще серйозніша команда – Суми. Гра відбудеться 30 вересня на полі гостей.