Нива вириває нічию у матчі з дублерами ужгородської Говерли

категорія: Футбол | дата: 04 07 2013

Сьогодні, 4 липня, у Берегово (Закарпаття) відбувся другий товариський матч тернопільської Ниви у рамках тренувальних зборів.

Суперником команди Яворського була молодіжна команда ужгородської Говерли, яку тренує Михайло Іваниця.

На правах фаворитів цього матчу, футболісти Ниви зустріч розпочали активніше, ніж ужгородці. Як завжди активністю вирізнялися брати Баранці та Ігор Мельник, які на трьох створили не один небезпечний момент біля воріт суперників. А Григорій Баранець навіть влучив у поперечку воріт Говерли. Активно попереду діяв і новачок Ниви Ігор Малиш. Вперше у рамці воріт тернополян вийшов молодий кіпер Базилевич В'ячеслав.

Але на перерву лідерами все ж пішли опоненти тернопільського клубу. На 37-ій хвилині матчу Нива пропустила разючу контратаку, після якої футболіст Говерли замкнув дальню стіку (0:1). На останній хвилині тайму Ігор Мельник міг відновити рівновагу, але перекидаючи м'яч через голкіпера не розрахував сил і перекинув його ще й через ворота.

По перерві Нива таки зрівняла рахунок зусиллями новачка Сергія Загинайлова, якому асистував тезка — Сергій Шестаков, ще один новобранець Ниви. Але на думку бокового арбітра Загинайлов під час удару перебував у положенні поза грою, тому гол відмінили.

Надалі Ігор Яворський провів ряд замін, випустивши ще двох потенційних новачків — нападника та захисника. І саме нападник на перегляді зумів добути для Ниви нічию у матчі з дублерами Говерли, підставивши ногу під удар Андрія Кікотя зі штрафного — (1:1). Для Ниви це вже друга поспіль нічия на зборах. У попередній грі жовто-зелені розійшлися миром зі збірною Закарпаття.

6 липня на тернопільську Ниву очікує спаринг з молодіжкою львіських Карпат двома складами.

Нива – Говерла (U-21) 1:1

Голи: нападник на перегляді 86 - ? 37

Нива: Базилевич, Лазорик, Білий (Кікоть 59), Яневич (захисник на перегляді 70), Романюк (Гребінський 46), Шестаков, Мельник (нападник на перегляді 59), Б. Баранець (Басараб 59), Г. Баранець (Яворський 59), Загинайлов, Малиш (Товка цький 74)