Святкування 35-річчя тернопільської Ниви. Як це було (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 02 07 2013

30 червня у Тернополі відбулося справжнє футбольне свято. У місті відзначали 35-річчя футбольного клубу Нива.

ФОТОЗВІТ

Керівництво команди підготувало для своїх вболівальників чимало сюрпризів, найочікуванішим з яких був товариський матч ветеранів тернопільської Ниви та київського Динамо. Попри анонсованих зірок столичного клубу, такі футболісти, як Саленко, Заваров, Яшкін, Бессонов та Дем'яненко до Тернополя не приїхали. Але і у складі ветеранів Динамо вистачало відомих імен.

Склад Динамо: Віталій Циганков, Юрій Дмитрулін, Олександр Радченко, Віктор Насташевський, Ігор Костюк, Сергій Федоров, Валерій Черников, Віктор Мороз, Юрій Миколаєнко, Вадим Євтушенко, Юрій Грицина, Юрій Мороз, Віталій Хмельницький.

Щодо ветеранів Ниви, то їх тернопільські вболівальники зустрічали неабиякими оваціями. Особливої уваги заслужив легендарний Таріел Капанадзе, який після 12-річної перерви знову одягнув жовто-зелену футболку. Його брат — Автанділ, на жаль, не зумів прибути у Тернопіль. Також не було і Олега Ящука.

Склад Ниви: Сергій Квасніков, Роман Мацюпа, Віталій Первак, Ігор Сушко, Любомир Вовчук, Ігор Сороцький, Михайло Дем’янчук, Автанділ Гвіанідзе, Богдан Самардак, Таріел Капанадзе, Ігор Яворський, Юрій Чумак, Анатолій Назаренко, Богдан Антонів, Богдан Сороцький, Володимир Венгринович, Євген Беззубко, Ігор Біскуп.

За домовленістю сторін футболісти проводили два тайми по 30 хвилин. Суддив матч відомий тернопільський арбітр Андрій Яблонський, якому на лініях допомагали Богдан Бучинський та Назар Лівіцький.

Попри всі очікування, що такого роду матчі завершуються результативно та здебільшого з нічийним рахунком, вболівальники побачили лише один гол у другому таймі. А у першій половині гри динамівці києва втратили кілька чудових нагод забити ветеранам Ниви. Але двічі поспіль неймовірну реакцію продемонстрував кіпер Ниви — Сергій Квасніков, який міг би скласти достойну конкуренцію і сучасним воротарям команди.

У Ниви своєю технікою, звісно, вирізнявся Таріел Капанадзе, а також швидкість демонстрував Богдан Самардак. Ігор Яворський як завжди був активним попереду, а Роман Мацюпа та Віталій Первак надійно діяли у захисті. На рівні відіграв і "тернопільський Марадона" Володимир Венгринович. А єдиний гол у матчі до свого активу записав Автанділ Гвіанідзе, який змусив капітулювати кіпера Динамо, забивши красивим дальнім ударом — (1:0).

По завершенні гри ветерани обіймалися та згадували минулі перемоги. А щасливчики на трибунах мали змогу отримати м'ячі з автографами усіх учасників матчу.

На цьому святкування не завершилося. На сцені, яку спеціально змонтували до свята, розпочалася урочиста частина. Спершу перед глядачами виступив легендарний футболіст Динамо Вадим Євтушенко, який зазначив, що тернопільська Нива має всі шанси в скорому часі повернутися до Прем'єр-ліги. Теплі слова прозвучали і з уст Ігоря Яворського.

А спеціально запрошений гість з Києва — президент ПФЛ Мілетій Бальчос вручив теперішнім футболістам Ниви бронзові медалі Другої ліги, а головному тренеру — бронзовий кубок. Не менш цінний подарунок зробив команді і губернатор, який презентував автобус, розмальований у клубні кольори Ниви.

На останок президент ФК Нива Автанділ Мдінарадзе розповів про найближчі плани клубу, а також показав проект нової навчально-тренувальної бази Ниви, яку повинні збудувати неподалік Тернополя.

Грандіозне святкування 35-річчя Ниви завершилося святковим концертом та фейєрверком!