Нива не змогла перемогти збірну Закарпаття з футболу

категорія: Футбол | дата: 03 07 2013

Вчора, 2 липня, у Берегово на Закарпатті тернопільська Нива провела перший контрольний матч на тренувальних зборах.

Нагадаємо, що на збори команда Ігоря Яворського вирушила у понеділок, 1 липня. А наступного дня суперником Ниви стала збірна Закарпаття з футболу.

У стартовому складі тернопільської команди вийшли одразу троє новачків команди — Шестаков, Загинайлов та Малиш. Останній на стартових хвилинах міг відзначитися дебютним голом за нову команду, але його дальній удар відбив кіпер. На добиванні Григорій Баранець був не точним.

Саме Нива пропустила першою. Гол вийшов доволі курйозним. Після подачі кутового м'яч потрапив до когось із гравців збірної Закарпаття. Після удару, круглий зрикошетив від капітана Ниви Миколи Лазорика та влетів у сітку воріт Андрія Новака (1:0).

Але ще до перерви Нива, зусиллями Григорія Баранця, забила двічі. Спочатку йому асистував захисник Віктор Яневич (1:1), а потім результативним пасом відзначився Ігор Мельник (1:2).

Після перерви Ігор Яворський зробив ряд замін, випустивши на поле і чотирьох потенційних новачків. Але оновлений склад Ниви забити не зумів, натомість пропустивши гол після стандарту (2:2).