Збірна України завершила турнір розвитку УЄФА у Тернополі поразкою

категорія: Футбол | дата: 02 07 2013

29 червня, у заключний день жіночого чемпіонату U-17, на тернопільському "Міському" стадіоні збірна України поступилася Угорщині.

Нагадаємо, що у першій грі підопічні Романа Заєва теж програли Шотландії (1:5).

Цього разу українські дівчата не змогли потішити тернопільську публіку перемогою, хоча старалися зі всіх сил. Але пропустили українки вже на старті поєдинку. Збірна Угорщини, організувавши першу толкову атаку, повела у рахунку (0:1). Ще до перерви угорки мали чудовий шанс аби збільшити перевагу, але не реалізували пенальті. Гравець збірної Угорщини пробила повз ворота.

А на старті другого тайму збірна України спромоглася зрівняти рахунок. Зробила це Тетяна Левицька, прямим ударом зі штрафного. Проте фортуна у той день була відверто не на боці України. Протягом двох хвилин у ворота української команди влетіли ще два голи, які і стали вирішальними у матчі (1:3).