Збірна України з футболу розгромлена у Тернополі

категорія: Футбол | дата: 28 06 2013

Вчора, 27 червня, у Тернополі було офіційно відкрито турнір розвитку УЄФА з футболу серед дівчат U-17.

Першими на футбольне поле вийшли господарки змагань — збірна України, яка провела гру з командою Шотландії. Дівчата зі стартових хвилин матчу розпочали активний наступ на ворота одне одного, але це принесло результат лише шотландкам. Перший гол на турнірі до свого активу записала капітан жіночої збірної Шотландії — Люсі Грехем. А за хвилину вже українки, зусиллями капітана команди Вікторії Головач рахунок вирівняли.

Проте ще до 10 хвилини матчу гості знову вели у рахунку. Вперед свою команду, реалізувавши вихід сам-на-сам з воротарем, вивела Зоя Несс. А далі настав час для футболістки Елізабет Арно, яка до перерви двічі розписалася у воротах збірної України. Спочатку вона на швидкості обійшла захисниць команди та переграла воротаря, а потім реалізувала штрафний удар. Третій гол Елізабет забила вже у другому таймі, встановивши остаточний рахунок зустрічі — (1:5) на користь збірної Шотландії.