Про нас
увійти

Тернопіль матиме свою жіночу футбольну команду?

категорія: Футбол | дата: 26 06 2013
Тернопіль матиме свою жіночу футбольну команду?

З 27 по 29 червня у Тернополі у футбол гратимуть дівчата, яким до 17-ти. Міжнародний турнір з футболу серед жіночих команд під егідою UEFA відбудеться на Тернопільському стадіоні.

За словами заступника голови комітету жіночого футболу ФФУ Івана Шепеленка, Тернопіль першим прийматиме відбірковий тур до Чемпіонату Європи з жіночого футболу. Наступний матч дівчата зіграють у Львові.

— Жіночий футбол є пріоритетним напрямком у розвитку Федерації футболу України. УЄФА та ФІФА створили програму розвитку цього виду спорту у всьому світі. Ми активно включилися в програму – свідченням цього є те, що Україна вперше запросила до себе відбірковий етап чемпіонату Європи. Цього року ми створили першу лігу, в якій беруть участь 10 команд, уже є Вища ліга з восьми команд. Також у 2013-му провели всеукраїнський шкільний турнір, в якому взяло участь 40 тисяч дівчат, та проводимо два чемпіонати серед двох вікових груп юнок. Багато здобутків, багато планів. Стосовно Тернополя, то тут дуже хороша атмосфера. Ми це зрозуміли ще чотири роки тому, коли привозили відомих спортсменів, аби вони займалися з неповносправними дітками. Поки що Тернопіль немає своєї жіночої футбольної команди. Проте сподіваємося, що наступного року місто представить своїх футболісток в першій, а у 2015-му й у Вищій лізі, — зазначив Іван Шепеленко.

Найбільш розвинутим жіночий футбол визнають на Івано-Франківщині, Чернігівщині та Донеччині. У складі збірної, що прибула до Тернополя, сьогодні 20 юнок — зокрема це дівчата з Рівненщини, Івано-Франківщини, Волині, Одещини, Чернігова та Харкова.

Жіночий футбол — значно видовищніший, ніж чоловічий, запевняють організатори. Переконатися в цьому тернополяни мають можливість абсолютно безкоштовно.

Матчі на Тернопільському стадіоні проходитимуть наступним чином:

27 червня, 17.30 – Україна-Шотландія

28 червня, 9.00 – Шотландія-Угорщина

29 червня, 9.00 – Україна-Угорщина

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook