Збірна Шотландії з футболу вдруге перемогла у Тернополі

категорія: Футбол | дата: 28 06 2013

Шотландська команда достроково стала переможцем турніру розвитку УЄФА серед дівочих команд до 17-ти років, що вже другий день поспіль триває у Тернополі.

28 червня Шотландія зіграла проти збірної Угорщини, для якої це був дебютний матч на турнірі. Нагадаємо, що у першій грі Шотландія розбила Україну (1:5).

Цього разу розгрому не було, а була неабияка інтрига. Шотландки вигравали у першому таймі з рахунком (2:0), але після перерви гості з Угорщини нав'язали боротьбу та скоротили відставання. Проте, шотландки довели справу до перемоги — (3:2) і стали переможцями турніру.

Додамо, що після матчу збірна Шотландії отримала Кубок переможця та вирушила додому.

Заключний матч турніру відбудеться завтра, 29 червня. О 9.00 на поле вийдуть збірні України та Угорщини, пише 20 хвилин.