Нива громить Одесу і крокує у Першу лігу(+ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 17 06 2013

Тернопільська Нива, переживши трирічну перерву, повертається у Першу лігу українського футболу.

Підопічні Ігоря Яворського подарували справжнє свято своїм вболівальникам, вийшовши у Першу лігу.

Після матчу з Одесою, наставник тернопільської Ниви Ігор Яворський, не скупився у компліментах одеській команді. Попри те, що Одеса, можливо, зіграла останню гру у чемпіонаті, підопічні Андрія Пархоменка приїхали у Тернопіль та відіграли цілком формальну гру за вихід у Першу лігу.

Нива, яка в першій грі перемогла (0:2), просто не мала права на помилку. Востаннє, трибуни тернопільського "Міського" стадіону настільки заповнювалися на кубковий матч проти Севастополя, у якому Нива програла (0:2) та пропустила кримчан в 1/4 кубка. На перший погляд, глядачів було не менше, ніж 8000. Для команди, яка виступала у Другій лізі, це дійсно показник.

Своєю грою тернопільські футболісти, справді, не рочарували. Зважаючи на всі проблеми Одеси, Нива могла грати без особливих навантажень. Саме з цієї причини не вийшов зі старту Григорій Баранець, який став автором одного із голів в Одесі. Підопічні Яворського знали, що перемога вже близька і гра вийшла відкритою.

Тернополяни, на правах фаворита, грали дуже активно і фактично не дозволяли гостям проводити свої атаки. На 23-ій хвилині Андрій Кікоть вивів господарів вперед. Як і у першому матчі, пройшла триходівка Ниви. Борис Баранець віддав на Мельника, який "катнув" на Кікотя. Півзахисник Ниви не думав, а потужно пробив по воротах і не схибив (1:0).

Подвоїв рахунок Тарас Яворський. На останній хвилині першого тайму атакувальний півзахисник Ниви ростріляв голкіпера Одеси (2:0).

А другий тайм розпочався із подвійної заміни у виконанні Ігоря Яворського. Коуч Ниви кинув у бій захисника Віктора Данищука та форварда Товкацького, який замінив Бориса Баранця. Незабаром, Віктор Данищук став автором голу. Ігор Мельник зробив акцентований простріл у штрафний майданчик, а завершив його точним ударом Данищук (3:0).

І нехай у наступній атаці, Одеса таки заробила пенальті. І навіть реалізувала його (причетним до голу виявився екс-півзахисник Ниви Євген Піцик — прим.), зусилями досвідченого Костянтина Балабанова (3:1), але Нива того дня була на висоті. До завершення гри "жовто-зелені" ще раз засмутили кіпера гостей. Цього разу відзначився Василь Товкацький, розібравшись із захисником та голкіпером ФК Одеса (4:1).

Салюти, шампанське, радість вболівальників...Нива у Першій лізі!

Судячи з планів президента команди, тернопільська Нива не збирається повертатися у "болото" Другої ліги через сезон. А попереду лише...Прем'єр-ліга!

Про підсумки сезону тернопільської Ниви читайте на сайті Спорт Тернопільщини незабаром.