Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Будемо робити все, щоб команда розвивалась"

категорія: Футбол | дата: 14 06 2013
Ігор Яворський:

Головний тренер тернопільської Ниви Ігор Яворський вже будує плани на наступний сезон. Його, команда швидше за все розпочне у Першій лізі.

— Нас дуже хвилює позиція двох форвардів, крайніх захисників, центрального захисника... загалом позицій шість-сім треба підсилювати для того, щоб грати пристойно. Ми не хочемо "бовтатись" в Першій лізі внизу турнірної таблиці. Ми хочемо грати у футбол. Хороший, красивий, комбінаційний, результативний футбол. І головне, щоб наш уболівальник приходив на футбол і мав можливість бачити хорошу, змістовну, зрілу гру. А ми, тренери, керівники, звичайно все будемо робити для того, щоб команда розвивалась.

Скажу відверто, що наш губернатор на протязі року досить багато робить для того, щоб команда зміцніла. Коли ми запросили нових футболістів, — то це його заслуга. Загалом зарплати футболістів у Другій лізі досить таки маленькі, а для останніх запрошених у команду футболістів потрібно було трохи зарплату підняти. І нам вдалось про це переконати та завдяки таким зусиллям ці футболісти з’явились в нашій команді.

Джерело: karacool.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook