Про нас
увійти

Ігор Яворський: "У матчі з ФК Тернопіль деякі футболісти вільготно себе почували"

категорія: Футбол | дата: 13 05 2013 | переглядів: 1094
Ігор Яворський:

Головний тренер тернопільської Ниви Ігор Яворський вважає, що його команда ще не втратила шансів потрапити у Першу лігу українського футболу. І трагедії з нічиєї у матчі проти ФК Тернопіль він не робить.

— Ще не на часі говорити про втрату наших шансів на вихід до Першої ліги, — заявив Ігор Яворський. — Ще ціле друге коло залишається. Звичайно, що хотілося перемогти у пропущеному турі проти ФК Тернопіль. На превеликий жаль, пропустили один кутовий і пропустили м’яч. Життя продовжується. Потрібно працювати. Потрібно думати, як правильно вийти з тих помилок, які допустили. Маю на увазі при стандартному положенні. Ми володіли повністю територіальною перевагою. Футбол він цим і цікавий, коли пропускаєш один момент і платиш за це дорогоцінними очками.

У наступних іграх постараємося реалізовувати всі свої ігрові моменти. Але якщо арбітр призначає пенальті, то ніхто і не спорити проти цього. Будемо бити у кожній грі пенальті, якщо вони будуть. Але потрібно насамперед реалізовувати всі нагоди відзначитися. Хто вчора заважав забивати Мельнику в першому таймі? Він вийшов віч-на-віч з воротарем і не забив. Потрібно реалізовувати ті моменти, які маємо.

У матчі з ФК Тернопіль деякі футболісти вільготно себе почували. Не віддавалися повністю грі. Я вже з ними розмовляв. Але висновки будемо робити пізніше, коли у спокійній обстановці передивимося і повністю проаналізуємо гру. І вже будемо конкретно говорити про допущені помилки.

Тут немає нічого страшного. У середу у нас буде такий же ж принциповий матч проти ФК Тернопіль, як і був вчора. Зіграли три гри з Тернополем. Вони спромоглися взяти одне очко. Вони щасливі, ми розчаровані. Це нормальна реакція.

Джерело: ЗЗ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин