Про нас
увійти

Футбольні баталії серед 12-ти і 13-річних спортсменів попереду

категорія: Футбол | дата: 09 05 2013 | переглядів: 747
Футбольні баталії серед 12-ти і 13-річних спортсменів попереду

10 та 11 травня у Бережанах та Мишковичах Тернопільського району проходитимуть фінали змагань на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед команд 2000 та 2001 року народження, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Щодо 13-річних спортсменів, то зональні змагання у середній віковій групі – 2000 року народження — відбулися 30 квітня. У першій групі зустрілися команди Кременецького та Шумського районів із перемогою шумчан. У другій групі у фінал без боротьби вийшов Теребовлянський район. У третій групі взяли участь команди Бережанського, Козівського та Підгаєцького районів, серед яких переможцями були футболісти Бережанського району. У четвертій групі зустрілися команди Тернопільського (с. Великі Гаї) та Підволочиського району. Переможцем став Тернопільський район.

У цих змаганнях також не взяла участь велика кількість команд: Лановецького, Збаразького, Гусятинського, Борщівського, Заліщицького, Зборівського, Монастириського, Бучацького, Чортківського районів та міста Тернополя.

Фіналісти зустрінуться у вирішальному поєдинку 10 травня у місті Бережани.

Змагання серед молодшої вікової групи (2001 року народження) відбувалися 1 травня. У першій групі змагалися команди Тернопільського району (с. Мишковичі), міста Тернополя, Теребовлянського та Підволочиського районів. Перемогла команда Тернополя. У другій групі зустрілися Гусятинський та Чортківський район із перемогою чортківчан. У третій групі змагалися Бержанський, Козівський та Підгаєцький райони. Переможцем вийшла команда Бережанського району. У четвертій групі змагались Лановецький, Кременецький та Шумський райони. Перемогу одержала команда Шумського району.

Не взяли участь у зональному турнірі цієї вікової команди Бучацького, Заліщицького, Борщівського, Зборівського, Монастирського та Збаразького районів.

Фінал змагань серед 12-річних футболістів відбудеться 11 травня у селі Мишковичі Тернопільського району.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин