Фінал "Шкіряного м'яча" виграли футболісти з Теребовлі

категорія: Футбол | дата: 30 04 2013
Фінал

Визначились переможці фінальних ігор з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед вікової групи 2002 року народження. Відбувалися ігри за коловою системою на стадіоні села Великі Гаї, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Переможцем турніру стала команда Теребовлянського району, який представляли учні Теребовлянської ЗОШ №2. Другими були юні футболісти із Козівського району (команда Козівської ЗОШ №1). Третє місце посіли представники Гусятинського району — команда Коцюбинської школи). А четвертий результат у Шумського району, за який виступали школярі Шумського НВК.

Щодо додаткових змагань з елементів техніки гри, то у жонглюванні м’ячем найкращими були представники Шумська (2 місце — команда Гусятинського району, 3 місце — команда Козови). Удари м’яча на дальність найкраще продемонструвала команда з Теребовлі, друге місце у футболістів з Козови, а третє — у шумчан. А в ударах по воротах на точність кращими стали козівчани. Друге місце у цьому виді у команди Гусятинського району, третє — у Теребовлянського.

Головний суддя турніру — Василь Заторський. Додамо, що переможець обласного турніру з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" у своїй віковій групі представлятиме Тернопілля на всеукраїнському етапі цих змагань.