Про нас
увійти

Воротарів тернопільської Ниви тренуватиме Роман Бальчос

категорія: Футбол | дата: 13 03 2013 | переглядів: 906
Воротарів тернопільської Ниви тренуватиме Роман Бальчос

У тренерському штабі тернопільської Ниви поповнення — з'явився ще один тренер. Відтепер з воротарями працюватиме Роман Бальчос. Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Ігор Яворський.

— Ми формуємо свій тренерський штаб таким чином, щоб кожен відповідав за свою ділянку роботи. До нас у команду запрошений Роман Мілентійович Бальчос, котрий працює з воротарями. Це спеціаліст високого класу, який знає свою справу, сам колишній воротар, працював зі мною у ФК Львів, а донедавна був у тренерському штабі Кримтеплиці. Тернопільські воротарі вже відчули руку професіонала на собі, скаржаться, що отримують великі навантаження. Але щоб зросла майстерність того ж молодого Мазура, потрібна важка щоденна робота, яку фахово виконує Роман Бальчос, — розповів Ігор Яворський.

Довідка

Роман Мілентійович Бальчос народився 21 лютого 1979 року. В своїй професійній кар'єрі футболіста виступав за Систему-Борекс (Бородянка), Волинь (Луцьк), дубль львівських Карпат, Газовик-Скала (Стрий), Кримтеплицю (Молодіжне) та івано-франківський Спартак. Після завершення кар'єри футболіста працював спортивним директором ФК Кримтеплиця та тренером воротарів ФК Львів і ФК Бердичів.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook