Про нас
увійти | реєстрація

Ігор Яворський: "У грі з Буковиною Оресту Янушу зламали руку і ключицю"

категорія: Футбол | дата: 05 03 2013 | переглядів: 1022
Ігор Яворський:

Головний тренер тернопільської Ниви Ігор Яворський прокоментував два останні поєдинки його підопічних на кримському зборі та розповів у якому режимі команда тренується.

— На перемоги особливої уваги не звертаємо, адже це тільки контрольні спаринги. Хоча приємно, що здобуваємо перемоги, бо важка праця має давати свій результат. В команди є вже і свій малюнок гри. І якщо в матчі з ФК Суми це було видно тільки в одному таймі, то з Буковиною, за винятком стартових десятих хвилин, весь ігровий час гравці Ниви діяли досить впевнено, — зауважив тренер.

Разом з тим, зазначив коуч, футболістам Ниви є ще над чим працювати.

— Пропускаємо голи після стандартних положень, також провалюємо стартові відрізки матчів. Особливо характерним у цьому плані був матч з Буковиною. Хоча, як деяке виправдання, можна сказати, що на це вплинув годинний переїзд на спортбазу "Скіф", де відбувався поєдинок. Отож, знаємо свої слабкі місці, над якими будемо працювати, —зазначив Ігор Яворський.

Також наставник Ниви розповів, що футболісти працюють у дворазовому режимі.

— Основна увага на тренуваннях приділяється тактиці, техніці та швидкості. Бігові вправи в основному носять характер ривків на 30-40 метрів та "човникиків" (5-10 м). Що прикро, так це те, що як мінімум на три місяці травмований Орест Януш, якому в поєдинку з Буковиною зламали руку і ключицю, — зазначив Ігор Петрович.

На завершення Ігор Яворський повідомив, що 9 і 14 березня з МФК Миколаїв та Украагроком (Приютівка) зіграє основа Ниви, а 10 березня з Сталлю (Дніпроджержинськ) — найближчий резерв команди.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook