ФК Тернопіль розгромлений у Львові

категорія: Футбол | дата: 24 02 2013

Сьогодні, 24 лютого, на львівському стадіоні "Арена Львів" відбувся товариський поєдинок між Карпатами та ФК Тернопіль. Представник Прем'єр-ліги святкував перемогу з рахунком (4:0).

ФК Тернопіль пропустив вже на 8-ій хвилині зустрічі. Після помилки захисника Сергія Куріцького, карпатівський легіонер Марселіньо виконав хорошу навісну передачу у штрафний майданчик Тернополя. А Олександр Гладкий, вигравши верхову боротьбу у Ігоря Курила, переправив м'яч у ворота, які захищав Микола Вірковський — (1:0).

Надалі ініціативою володіли львівські футболісти, які створили ще низку небезпечних моментів біля воріт муніципалів. А вдруге у воротах Вірковського зелено-білі розписалися наприкінці першого тайму. Автором другого голу знову став Олександр Гладкий (2:0).

У другому таймі картина гри суттєво не змінилася. Карпати більше атакували, а ФК Тернопіль був вимушений тримати оборону. Лише епізодами м'яч доходив до нападника Богдана Семенця, якого надійно опікали захисники суперника.

Третій м'яч у ворота гостей влетів на 66-ій хвилині — відзначився Сергій Зеньов, який кількома хвилинами раніше вийшов на заміну (3:0). Незадовго львів'яни забили і четвертого. Черговий навіс Марселіньо з лівого флангу знайшов ногу Грегора Балажіца на дальній стійці (4:0).

Отож, перше у історії протистояння Карпат та ФК Тернопіль завершилося впевненою перемогою львівського клубу. Однак, гравцям Тернополя не слід засмучуватися, адже це всього лиш товариська гра.