Нива зіграла внічию з Украгрокомом

категорія: Футбол | дата: 22 02 2013

Сьогодні, 22 лютого, тернопільська Нива у Криму провела п'ятий спаринг на другому навчально-тренувальному зборі.

Цього разу в суперники нашим землякам дістався лідер другої ліги (група "Б") — Украгроком з Приютівки (Кіровоградська область). Багатий на голи матч завершився бойовою нічиєю — (2:2).

Поєдинок був багатим на гольової моменти. Перший з яких використали гравці з Кіровоградщини. Після прострільної передачі з правого флангу атаки Украгрокому оборонці Ниви на дальній стійці забули нападника суперників і той, замикаючи передачу, пробивав уже в порожні ворота (0:1). Вирівняти рахунок матчу зобов'язані були Василь Білий після штрафного удару і Ігор Швець, але в обох випадках надійно зіграв воротар Украгрокому.

Перша половина другого тайму була за Нивою, гравці якої зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Спершу після подачі з кутового, Микола Лазорик скинув м'яча під удар півзахиснику, який перебуває в розташуванні Ниви на перегляді і той з близької відстані переправив м'яча в ворота (1:1).

Незадовго суперник збив Ореста Януша. Тернополяни отримали право на пробиття штрафного удару за 23 метри від воріт. Партнери розігруючи штрафний, відкотили м'яча під удар Андрію Кікотю і той поцілив точно в рамку воріт (2:1).

На 72 хвилині тернопільський кіпер Андрій Новак порушив правила в карній зоні і суддя призначив пенальті. Однак Новак виправив свою помилку, зреагувавши на удар у правий кут воріт. Та все ж зберегти перемогу гравцям Ниви не судилося. На 82 хвилині тернополяни програли повітря, м'яч опустився на землю і нападник Украгрокому фактично "розстрілював" Новака (2:2).

Склад Ниви: Новак, Лазорик, Білий, Яневич, Гребинський — Кікоть, Басараб (Януш, 35), Стоцький (Лакуста, 30), Швець (півзахисник на перегляді, 70), півзахисник на перегляді (Маткевич, 55) — нападник на перегляді.

Джерело: ФК Нива