Нива розгромила аматорів з Криму

категорія: Футбол | дата: 17 02 2013

У другому спарингу на навчально-тренувальному зборі в Криму футболісти тернопільської Ниви впевнено перемогли аматорську команду з смт. Куйбишеве (Бахчисарайський р-н.) — (6:1).

Єдиний гол у першій 45-хвилині гравці Ниви забили після помилки оборонців команди суперниці. Захисник кримчан обрізався, м'яча перехопив форвард, котрий нині перебуває у Ниві на перегляді і, вийшовши віч-на-віч з воротарем, майстерно його переграв. Загалом Нива в першому таймі мала суттєву перевагу, і могла піти на відпочинок з більшою перевагою, однак її гравці не реалізували кілька слушних нагод. Так, Ігор Швець з середньої відстані намагався поцілити в дальній від кіпера кут воріт, але м'яч розминувся з рамкою воріт; Олександр Лакуста замикав фланговий простріл — воротар зреагував на удар Сашка; Микола Лазорик після подачі кутового завдавав удару головою, але і цього разу кіпер кримчан виявився на висоті.

До честі господарів, треба сказати, що вони в першому таймі постали цілком боєздатним колективом. І в одній з атак могли відзначитися голом-красенем. Після навісної передачі нападник кримчан завдав удару ножицями. На цей раз вже довелося продемонструвати свій клас кіперу Ниви Андрій Новаку.

У другому таймі тренери Ниви повністю змінили стартову одинадцяту. І треба сказати, гра теж помінялася в сторону кращої реалізації гольових моментів. Лідером у команді став досвідчений оборонець Олег Лівіцький, котрий відзначився дублем. Спершу Олег вдало зіграв на добиванні, переправивши м'яча у ворота ударом головою після того, як кіпер суперника з перший ударом гравців Ниви впорався. А другий гол Лівіцький забив теж головою. Цього разу він замкнув передачу з лівого флангу атаки Ниви. А ще голами в тернопільській команді відзначилися: Анатолій Маткевич, котрий на квадратному метрі переграв суперника і з 16-ти метрів точно пробив у дальній від воротаря кут воріт; Орест Януш — з близької відстані точним ударом завершив масовану тернопільську атаку та нападник, який перебуває в Ниві на перегляді — точним був удар з 11-ти метрів після прострільної флангової передачі.

Суперник ж зумів відзначитися при рахунку (2:0) на користь Ниви. У силовій боротьбі тернопільського оборонця і кримського нападника арбітр матчу вгледів порушення правил з боку гравця Ниви і вказав на одинадцятиметровий. Руслан Мазур вгадав напрямок польоту м'яча, навіть зумів дотягнутися до "смугастого", однак той по-зрадницьки від рук воротаря таки залетів у сітку.

Нива (Тернопіль) - ФК Куйбишеве (Бахчисарайський р-н.) — 6:1 (1:0)

Склад Ниви в першому таймі: Новак — Лазорик, Білий, Данищук, Яневич — Басараб, Кікоть, Стоцький, Швець — Лакуста, футболіст, який знаходиться на перегляді.

Склад Ниви в другому таймі: Мазур — Плішка, Лівіцький, гравець на перегляді, Мдінарадзе - Маткевич, Януш, Гребинський, Скакун — футболісти, який знаходиться на перегляді (нападники).

Джерело: ФК Нива