Нива розгромно поступилася у Криму

категорія: Футбол | дата: 13 02 2013

Сьогодні, 13 лютого, невдало для тернопільської Ниви завершився перший контрольний спаринг на другому навчально-тренувальному зборі в Криму. Першолігова Кримтеплиця з Молодіжного "била" Ниву — (4:0).

Варто зазначити, що гравці Кримтеплиці мали кращий вигляд, позаяк вже завершують свій другий збір, а гравці Ниви тільки розпочинають. До того ж тернополяни вперше цьогоріч зіграли на трав'яному покритті (вчора, 12 лютого, вперше його випробували на тренуванні).

Перший гол у ворота Ниви було забито в першому таймі після прострільної передачі з лівого краю атаки суперника. Нападник кримчан прийняв м'яча за 11 метрів від воріт Андрія Новака і точно пробив у дальній кут. Тернополяни у 45-хвилинці теж мали дві нагоди відзначитися. Після подачі зі штрафного Андрія Кікотя Василь Білий ціляв у кут воріт, але м'яч дещо розминувся з воротами. Також момент мав нападник, котрий перебуває в Ниві на оглядинах і прізвище якого тренери команди воліють не афішувати. М'яч після удар гравця з кута штрафного майданчика пройшов в лічених сантиметрах над поперечиною.

У другому таймі тренери Ниви зробили шість замін, які не підсилили команду, а навпаки, послабили її гру. Вже в перших 15 хвилин другої половини гри тернополяни "горіли" — (3:0). Обидва голи було забито після позиційних помилок Олега Лівіцького. Першого разу з центральної зони суперник разів п'ять "розстрілював" Руслана Мазура і таки досяг свого (2:0), а незадовго Лівіцький не підстрахував партнерів, а кіпер Мазур не виручив, коли суперник несильно, але точно пробивав у рамку воріт (3:0). А на останній хвилині до того всього в ворота Ниви за гру рукою оборонця було призначено пенальті, яке суперник влучно реалізував (4:0).

Не без того, що гравці тернопільської команди не мали моментів і в другому таймі. Так, Ігор Швець з середньої відстані влучив у поперечину, потенційний новачок-нападник не зумів реалізувати вихід віч-на-віч, ще один гравець, який перебуває на перегляді пробив з лінії штрафного над поперечиною. Олег Лівіцький намагаючись реабілітуватися за невдалі дії на початку другого тайму пішов на стандарт і небезпечно пробив головою — м'яч пройшов поруч зі стійкою. І насамкінець Роман Стоцький смачно приклався до м'яча після штрафного удару, але кіпер Кримтеплиці кінчиками пальців зумів перевести м'яча на кутовий.

Склад Ниви в першому таймі: Новак — Лазорик, Білий, Яневич, Гребинський — Басараб, Данищук, Кікоть (потенційний новачок, 30), Стоцький, потенційний новачок (півзахисник) — потенційний новачок (нападник).

У другому таймі на заміну виходили: Мазур, Плішка, Лівіцький, Януш, Швець, Скакун, Мдінарадзе, потенційний новачок (нападник).

Джерело: ФК Нива