Про нас
увійти | реєстрація

У Криму тернопільська Нива тренується двічі на день

категорія: Футбол | дата: 16 02 2013 | переглядів: 780
У Криму тернопільська Нива тренується двічі на день

Незважаючи на дошкульну поразку тернопільської Ниви на другому навчально-тренувальному зборі в Кримі від Кримтеплиці з Молодіжного (0:4), тренери трагедії з неї не роблять, натомість зазначають, що такі матчі мають хороше підґрунтя для аналізу. Добре, що для виправлення помилок є ще значний проміжок часу.

На сьогодні тренери Ниви запропонували своїм підопічним такий режим дня: 7.00 — зарядка, 8.00 — сніданок, 10.00 — перше тренування (1 год. 30 хв.), 13.00 — обід, 16.00 — друге тренування (1 год. 30 хв. — 1 год. 40 хв.), 19.00 — вечеря, 19.30 — відпочинок і відбій.

Внесено зміни в графік проведення спарингів Ниви. У зв’язку з тим, що сімферопольська Таврія відбула до Туреччини, де продовжить готуватися до сезону, їх матч з Нивою запланований на 17 лютого не відбудеться. У цей день тернопільська команда зіграє з однією з кримських команд. Натомість на 19 лютого планується матч з дублерами харківського Металіста, 22 лютого — Украгркомом (Приютівка, Кіровоградська область), 23 лютого – дублерами криворізького Кривбасу.

На разі, в команді в загальні групі тренуються всі за винятком Олександра Лакусти і Анатолія Маткевича, котрі тільки-но перенесли хвороби (у першого була ангіна, в другого — струс мозку), відповідно вони займаються за індивідуальним графіком.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook