Про нас
увійти | реєстрація

"Андріатика" із Заліщиків – переможець турніру пам’яті воїна-афганця Луб’янського

категорія: Футбол | дата: 09 02 2021 | переглядів: 276
"Андріатика" із Заліщиків – переможець турніру пам’яті воїна-афганця Луб’янського

7 лютого, у Заліщиках завершився футбольний турнір-рекордсмен. У 35(!) раз, починаючи з 1987 року, футбольні команди розігрували призи на змаганнях пам’яті воїна-афганця В. Луб’янського, повідомляє АФТ.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 16 колективів, які впродовж шести днів (30, 31 січня та 3, 4, 6, 7 лютого) на стадіоні зі штучним покриттям визначали кращого.

За результатами попередніх етапів змагань до вирішальної стадії пробилися чотири команди, які власне сьогодні й визначили найсильнішого. Спершу відбулися півфінальні поєдинки. У першому з них зустрілися дві команди з Заліщиків – "Андріатика» та "ДЮСШ-Експрес». Переможцем виявилася більш досвідченіша команда "Андріатика», футболісти якої святкували перемогу з рахунком 2:0. А в іншому півфіналі зустрілися два представника сусідньої Чернівецької області. У так званому сусідньому дербі ФК "Кострижівка» був сильнішим за своїх земляків із ФК "Василів» – 5:1.

У матчі за третє місце "ДЮСШ-Експрес» переміг ФК "Василів» – 2:0. А в фіналі заліщицька "Андріатика» виявилася сильнішою за ФК "Кострижівка» – 3:0.

Від турбюро "Кучеряві тури» Віктор Кучер презентував команді "Андріатика» подарунковий сертифікат на сплав по річці Дністер. Свою нагороду отримав і кращий бомбардир турніру Павло Довгалюк (21 забитий гол) з команди "Андріатика».

Отож преможцями турніру в складі команди "Андріатика» стали: Олександр Шацький, Ярослав Олексів, Андрій Ковалишин, Роман Левицький, Ярослав Дикун, Роман Голодрига, Назар Стратій, Павло Довгалюк, Богдан Гусляк, Ігор Білінський.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook