Про нас
увійти | реєстрація

На Тернопільщині відбувся фестиваль дівочого футбол

категорія: Футбол | дата: 28 09 2020 | переглядів: 186
На Тернопільщині відбувся фестиваль дівочого футбол

26 вересня, у селі Озерна (Зборівський район) на затишному місцевому стадіоні під егідою Асоціації футболу Тернопільщини відбувався Фестиваль дівочого футболу.

Як розповів голова комітету жіночого футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимир Левчук, планувалося, що у фестивалі візьме участь п’ять команд – тернопільський «Чемпіон», бережанська та шумська ДЮСШ, Ланівецька ОТГ і кременецька «Академія». Однак у силу певних причин два останні колективи до Озерної не прибули. Тим не менше, змагання за участю трьох команд теж виявилися цікавими.

Сам формат фестивалю передбачав ігри по колу у форматі 8 польових гравців та один воротар. Поєдинки тривали два тайми по 20 хвилин.

Кожен матч був непередбачуваним та все ж підсумкову перемогу святкували дівчата з тернопільського «Чемпіона», які перемогли бережанських дівчат – 3:1 і шумських – 2:0. Поєдинок між дівчатами з Бережан та Шумська переможця не виявив – рахунок матчу 1:1. Доля другого місця визначалася не за кількістю набраних очок і навіть не за різницею м’ячів (показники у команд Шумська і Бережан виявилися однаковими), вирішальною стала більша кількість голів у всіх поєдинках. Отож, на другому місці опинилася команда бережанської ДЮСШ, а почесне третє місце дісталося дівчатам з Шумська.

У церемонії нагородження брали участь голова комітету жіночого футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимир Левчук, а також «патріархи» жіночого футболу нашого краю – Богдан Петрович Коханівський та Михайло Васильович Скиба.

Володимир Левчук відзначив, що Фестиваль дівочого футболу вдався і був на часі, адже через карантинні заходи довелося відмінити чемпіонат України серед U-15, у фінальну частину якого пробилися тернопільські дівчата, відповідно їм бракувало ігрової практики, яку вони отримали сьогодні.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: