Про нас
увійти | реєстрація

ФК "Тернопіль АТО" зіграв унічию в Івано-Франківську

категорія: Футбол | дата: 30 07 2020 | переглядів: 249
ФК "Тернопіль АТО" зіграв унічию в Івано-Франківську

ФК "Тернопіль АТО" провів виїздний матч 9-го туру чемпіонату України в лізі учасників АТО проти команди Івано-Франківська –"Спартак АТО", повідомляє АФТ.

Зі стартовим свистком тернополяни заволоділи ініціативою, про те не використали свою нагоду відзначитись, а от франківці на 19-й хвилині отримали можливість на пробиття одинадцятиметрового  удару, який впевнено реалізували (1:0). Лише за сім хвилин до фінального свистка капітан тернополян Олександр Пиж прямим ударом з метрів 23-ти зрівняв рахунок у матчі (1:1), який до фінального свистка не змінився.

Нічия дозволила ФК "Тернопіль АТО" залишитись лідерами дивізіону "Захід".           Хотілось би сказати трохи і про історію клубу, який створений у 2016 році, але програвши два сезони у Лізі учасників АТО команда фактично перестала існувати. Та весною 2019 року за справу взявся колишній військовий, а нині підприємець Микола Дерецький, який являючись президентом ГО "ФК Тернопіль АТО" створив боєздатний колектив та забезпечив стабільне функціонування команди. І результати команди не заставили себе чекати команда сезону 2019 зайняла друге місце дивізіону "Захід" і вийшла до фінальної частини, а в цьому сезоні завдання у команди перемогти у дивізіоні і завоювати кубок " Героїв АТО".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook