Про нас
увійти | реєстрація

Футболістів ФК Тернопіль протестували (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 24 01 2013 | переглядів: 1354
Футболістів ФК Тернопіль протестували (+ ФОТО)

Футболісти ФК Тернопіль підготовку до другої частини сезону розпочали з… тестування. На базі педагогічного університету гравцям провели тестування на визначення їх функціонального стану.

— Було визначено функціональний стан серцево-судинної та дихальної систем, адаптаційний потенціал (як організм футболіста адаптується до фізичного навантаження), індекс напруження тощо. За результатами досліджень дамо рекомендації тренерам ФК Тернопіль. Якщо у спортсменів покращується адаптаційний стан, то можна збільшувати фізичні навантаження, якщо погіршуватиметься — потрібно вносити корективи у тренувальний процес і зменшувати навантаження як загалом команді, так і конкретно взятому гравцю, — розповів декан факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка Володимир Омельяненко.

Дані тестування обіцяють проводити тричі на рік — на початку, в середині сезону і наприкінці сезону.

Що стосується кадрів, то, за словами головного тренера ФК Тернопіль Василя Івегеша, після відпуски в розташування команди повернулися всі футболісти за винятком Трофимчука, на котрого тренери вже не розраховують. Разом з тим, нині у розпорядженні тренерів перебувають і всі лідери — Козелко, Семенець, Чорний, вид на які мали кілька українських клубів. Щодо поповнень, то тут виключно тернопільська молодь. На оглядини із Львівського училища фізичного виховання  запрошено Петра Скобляка (уродженець Козової), а також із школи-ліцею №13 нападника Тараса Кривого, пронятинської школи №30 центрального півзахисника Юрія Заставецького й оборонця з ДЮСШ Юрія Цьону.

У планах ФК Тернопіль — провести три підготовчих збори.

— Два збори відбудуться в Тернополі на базі педагогічного університету. На першому працюватимемо в режимі дворазових тренувань — зранку в спортзалі, вечірні  — на стадіоні. Останній, передігровий етап підготовки хотілося б провести на Закарпатті (10-12 днів), але за умов, що нам вдасться домовитись за мінімальними цінами проживання і харчування. На зборах плануємо зіграти кілька контрольних матчів, зокрема з чернівецькою Буковиною, стрийською Скалою та хмельницьким Динамо, — розповів Василь Івегеш.

Разом з тим нині вирішується питання закриття заборгованості.

— Сьогодні перед футболістами існує заборгованість за листопад-грудень. На минулому тижні команда зустрічалася з почесним президентом клубу Сергієм Надалом і він пообіцяв, що до 15 лютого команда з боргів вийде, — зазначив тренер.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook