Про нас
увійти | реєстрація

Де продовжить кар'єру тернополянин Ігор Семенина?

категорія: Футбол | дата: 17 01 2013 | переглядів: 2171
Де продовжить кар'єру тернополянин Ігор Семенина?

24-літній вихованець тернопільського футболу Ігор Семенина опинився, у непростій ситуації. Провів хороший сезон в команді Руслана Забранського, а після розмови з …Миколою Заяєвим виявив бажання перейти до складу запорізького Металурга. І це не зважаючи на те, що клуб — відвертий аутсайдер. Проте бажання виступити у Прем’єр-лізі взяло гору. Адже для кожного українця це престижний рівень.

Як повідомляє Вадим Сірий, редактор видання "Николаевский футбол", Семенина перебуває на тренувальному зборі у складі запорізького Металурга. У першій частині першості першої ліги провів 19 ігор і забив 3 голи. Всього за МФК Миколаїв зіграв 33 матчі і 7 разів відзначився результативними ударами. В цьогорічному опитуванні на визначення кращого футболіста міста "корабелів" зайняв 3-е місце, пропустивши поперед себе Чуваєва і Гудзікевича.

А виконуючий обов’язки президента і головний тренер МФК Миколаїв підтвердив, що Ігор в телефонній розмові повідомив його про зацікавленість з боку запорожців.

— Новий контракт з МФК Миколаїв Семенина поки що не підписував, — розповідає Руслан Забранський. — Що, властиво, ми йому можемо запропонувати, якщо в клубах Прем’єр-ліги умови кращі? Прикро, якщо найближчим часом нашу команду розтягнуть, правду кажучи, на куски.

А тим часом трагедія спіткала Заяєва. До керування "металургами" прийшли нові фахівці, які не…побачили Семенини у складі команди. Центральний півзахисник — Ігор Семенина опинився не з власної вини біля розбитого корита, але з великим бажанням приносити користь українському футболу.

Виступаючи за команду Забранського, Ігор привчив уболівальників до своїх красивих і важливих голів. У кожному поєдинку виступав активно і продуктивно і раптом такий несподіваний поворот…Такий футболіст заслужив своєю грою, на виступи на вищому рівні.

Джерело: Галичина спортивна

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook