Оболонь-2 – ФК Тернопіль. Вольова перемога жовто-синіх

категорія: Футбол | дата: 21 08 2012

Справжньою несподіванкою став результат матчу 6-го туру у Бучі, де ФК Тернопіль здолав одного із лідерів Другої ліги – київську Оболонь-2. Обидві команди не дограли матч у повноцінних складах.

Кілька турів тому мало хто міг спрогнозувати, що муніципальний ФК Тернопіль зможе гідно протистояти суперникам та навіть обігрувати сильніші команди. Але пройшли вже шість матчів і підопічні Василя Івегеша поступово доводять, що сюди вони прийшли не дарма.

У шостому турі доля підготувала тернополянам непростий матч. Суперник — Оболонь-2 до цього часу посідала місце у четвірці лідерів, які мали по 10 очок. Підопічні В’ячеслава Нівінського напрочуд вдало стартували у Другій лізі, здорово зігравши із головними претендентами на підвищення у класі — Десною та Славутичем. Але вибороти перемогу, або ж хоча б нічию у протистоянні з Тернополем, "пивоварам" не вдалося.

Рахунок на табло змінився достатньо швидко. На 9-ій хвилині гри одна із контратак гостей завершилася взяттям воріт. Автором голу став нападник Василь Чорний, який вперше відзначився у Другій лізі (0:1). Асистентом Василя став новий-старий футболіст ФК Тернопіль Ігор Козелко, який кількома днями раніше оформив свій перехід до складу "муніципалів".

Слід також зауважити, що у складі тернополян сталася ще одна зміна. Дебютував у професійному футболі молодий півзахисник Юрій Соколовський. Не кожному футболісту у 17 років вдається вийти у основі команди Другої ліги та ще й зіграти вдало.

Оболонь-2, яка володіла ігровою перевагою, пропустивши м’яч, заграла ще активніше. Тернопіль восновному відбивався, але раз-по-раз виходив з власної половини поля та контратакував. Проте наполегливість молодих киян взяла своє на 33-ій хвилині матчу. Юрій Яковенко опинився у потрібному місці та у потрібний час, добивши м’яч у сітку після того, як Роман Данкович відбив смугастого перед собою (1:1). До речі, ще у першому таймі в дії суперників втрутилася злива.

Ситуація на футбольному полі у другій 45-тихвилинці особливо не змінилася. Гра тернополян будувалася на контратаках, а господарі надалі терзали оборону жовто-синіх. Не реалізувавши достатньо велику кількість моментів, Оболонь-2 за це поплатилася. Коли до завершення основного часу залишалося десять хвилин, своє вагоме0 слово сказав форвард ФК Тернопіль — Богдан Семенець. Головний "забивала" городян головою замкнув передачу з флангу, випередивши при цьому і захисників і голкіпера (1:2). Святкування голу було настільки бурним, що рефері був змушений показати Богдану Семенцю жовту картку. На той час в пасиві футболіста вже було попередження, а тому він залишив свою команду у меншості.

Всі подальші намагання господарів поля зачіпитися хоча б за нічию були невдалими. А кінцівку гри "пивовари" теж провели у меншості. Другий "гірчичник" перед собою побачив В’ячеслав Турчанов. (1:2) — друга поспіль виїзна перемога футбольного клубу Тернопіль, який набрав 7 очок та посідає тепер 6-те місце у турнірній таблиці. Попереду — дербі…